Barbara Kurdej-Szatan
YouTube /jastrzabpost
Mateusz Wysokiński - 8 Lipca 2019

Gwiazdor TVN zakpił z wyrzuconej z TVP Kurdej-Szatan. Odebrało jej mowę

Barbara Kurdej-Szatan została wyśmiana przez gwiazdora kojarzonego z występami w telewizji TVN. Gwiazda, która niedawno utraciła swoją posadę w telewizji Jacka Kurskiego, została wyśmiana przez swojego kolegę z planu, który postanowił zrobić jej żart. Artystka była daleka od zachwytów.

Barbara Kurdej-Szatan ma ostatnimi czasy dość duże problemy. Mimo że gwiazda nadal jest twarzą telefonii komórkowej Play i ma angaż w serialu "W Rytmie Serca" stacji TVN, to straciła wiele kontraktów zawodowych w stacji TVP, której była jedną z głównych twarzy. Jej kolega z planu - Filip Bobek zdecydował się na żart, który tak bardzo nie przypadł do gustu artystce, że od awantury dzieliły ich sekundy.

Barbara Kurdej-Szatan upokorzona w trakcie wyjątkowo słabego okresu w życiu

Nie da się ukryć, że ostatni miesiąc dla aktorki był bardzo ciężki. Gwiazda, która przez lata prowadziła teleturnieje i programy rozrywkowe na antenach telewizji publicznej, poinformowała, że Jacek Kurski zdecydował się zrezygnować z dłuższego zatrudniania jej osoby.

Kora"Kora żyje w Ameryce, sfingowała własną śmierć". Szokujący wpis polskiego celebryty wywołał burzę w sieciCzytaj dalej

- Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. - mówiła na swoim Instagramie aktorka

W tym gorzkim czasie artystka została ośmieszona przez swojego kolegę, który zrobił jej dowcip, o którym przez długi czas nie będzie w stanie zapomnieć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba WojewódzkiWszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Bobek szydzi z Kurdej-Szatan

Mimo że Kurdej-Szatan i Filip Bobek jak do tej pory cieszyli się z wzajemnej pracy, to ten stan rzeczy może się zmienić. Na niebieskie, niewiarygodnie drogie Porsche Kurdej-Szatan nalepiona została sztuczna rysa, która miała imitować zarysowanie samochodu gwiazdy. Przerażona aktorka została uspokojona przez pobliskiego taksówkarza, który poinformował ją o żarcie kolegi z planu. Poczucie humoru Bobka widocznie nie przypadło jej do gustu.

- Kochani, zaczynamy akcję. Baśka się dowie właśnie, że ma porysowane auto. Nie mogę. Jak ona się dowie, że to ja to mnie zabije. Cicho, żeby mnie nie zobaczyła – mówił Filip Bobek na opublikowanym przez siebie nagraniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  2. Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia
  3. TVN przekazuje pilny apel polskiej policji. Coraz więcej ofiar śmiertelnych, dziś do 22 bądźcie czujni
  4. 14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu

Świat według KiepskichŻycie Ferdka z "Kiepskich" to istny koszmar! Aktor boryka się z palącymi problemamiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News