Barbara Kurdej Szatan - przykre wieści
instagram / kurdejszatan
Aneta Wasilewska - 8 Maja 2020

Przykre wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Chodzi o ciążę

Barbara Kurdej Szatan kilka dni temu przekazała wszystkim radosną nowinę. Gwiazda razem z mężem spodziewa się kolejnej pociechy. Niestety radość szybko została przerwana. W sieci pojawiły się wyjątkowo przykre doniesienia dotyczące ciąży polskiej aktorki.

Barbara Kurdej Szatan ze względu na ciążę zmuszona była podjąć ważną decyzję. Okazuje się, że wiadomość o kolejnym dziecku sprawiła, że plany będą musiały ulec zmianie. Niestety, nie o tym od dawna marzyła gwiazda.

FryzjerKiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Jest oficjalne stanowisko wicepremieraCzytaj dalej

Barbara Kurdej Szatan musiała podjąć ciężką decyzję

Barbara Kurdej Szatan od dawna mieszka w niewielkim domku pod Warszawą. Kilka miesięcy temu gwiazda wyznała, że marzy o tym, by przenieść się do Warszawy. Aktorka miała już dość dojazdów do pracy, które niesamowicie ją męczą i zabierają dużo czasu.

Jak przekazywała w wywiadach, razem z mężem już zaczęli poszukiwania nowego miejsca, bliżej pracy. Teraz ze względu na ciążę, plany o przeprowadzce będą musiały ulec zmianie.

- Już nie są tacy pewni co do przeprowadzki. Nie wiadomo, ile potrwa pandemia, a czas izolacji najlepiej spędzać za miastem. W domu z ogrodem dużo przyjemniej będzie spacerować z dzieckiem, które przyjdzie na świat za kilka miesięcy. Poza tym, jak większość artystów, nie wiedzą co z ich kontraktami i zawodowymi planami - przekazała osoba z otoczenia Basi dla gazety "Świat i ludzie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

Kwarantanna: Barbara Kurdej Szatan spędza czas w domu rodzinnym

Pandemia spowodowała, że Barbara Kurdej Szatan wraz z mężem przenieśli się do domku na wsi. Obecnie znajduje się tam cała rodzina Basi. W sieci pojawiło się wiele przykładów na to, jak wspaniale spędzają wspólnie czas. Muzykalna rodzina dostała, w końcu odrobinę czasu, by popracować nad rodzinnym projektem.

- Teraz pracujemy nad kolejnym utworem, jesteśmy tutaj wszyscy razem, zrobiliśmy sobie na strychu takie małe studio i przesiadujemy tam, tworzymy, nagrywamy, robimy próby - przekazała Barbara Kurdej Szatan.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, odnaleziono ciało dziecka. Prokuratura podała właśnie wyniki sekcji zwłok, wielka rozpacz
2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Już po chwili cała sala płakała

Życie na wsi z pewnością daje polskiej aktorce szansę, by zastanowić się nad przyszłością. Możliwe, że teraz para będzie myśleć o zakupie domu z dala od miasta, co w obecnych czasach ma jeszcze więcej plusów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie
  2. Szukali gwiazdora, który uciekł w trakcie kwarantanny. Znalazł się na jachcie z aktorką filmów dla dorosłych
  3. Media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje wybitny człowiek. Miał tylko 52 lata
  4. Do kiedy będzie trwać praca zdalna? Prognozy mogą załamać najwytrwalszych
  5. Porażające informacje, opiekowała się chłopcem była pod wpływem narkotyków. Na chwilę przed tragedią dziecko zobaczyło niewyobrażalne sceny
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

Szczeniaki tajemnicza skrzyniaW nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledliCzytaj dalej

źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News