Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan

Nikt się nie spodziewał. Niebywałe wieści o dziecku Barbary Kurdej-Szatan Źródło: Instagram kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Od jakiegoś czasu wiadomo, że aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, powitają na świecie chłopczyka. Celebrytka jest zachwycona tym, że po długich staraniach w końcu udało jej się zajść w upragnioną ciążę. Media społecznościowe gwiazdy nieustannie aktualizowane są o kolejne sesje ciążowe. Właśnie nadeszły niebywałe wieści.

Barbara Kurdej-Szatan za kilka tygodni powita na świecie drugie dziecko. Gwiazda jest już na finiszu ciąży, maluch ma urodzić się na początku września. Aktorka, która w ostatnich miesiącach zrezygnowała z wykonywania czynności zawodowych, chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać brzuszek i prowadzi liczne rozmowy z dziennikarzami, w których zdradza coraz więcej szczegółów na temat upragnionego maleństwa. Informacja, która wyszła na jaw niedawno, zszokowała fanów. Nikt nie spodziewał się takich wieści.

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła niebywałe informacje na temat dziecka

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że druga ciąża upływa jej niesamowicie szybko. Zanim się obejrzała, do narodzin zostało zaledwie kilka tygodni. Mimo że liczyła na to, iż ten okres będzie aktywny, rzeczywistość zdominowała panująca pandemia koronawirusa. Korzystając z okazji, aktorka wypoczęła i spędziła wiele czasu z rodziną. Nieco boi się nadchodzącego porodu, ale nie może doczekać się momentu, w którym weźmie na ręce wyczekanego synka. Również mała Hania ze zniecierpliwieniem czeka na rodzeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Płeć dziecka była dla gwiazdy szokiem. Miała doświadczenie w opiece nad małymi dziewczynkami. Noworodek płci męskiej będzie oznaczał konieczność nabycia nowej wiedzy i doświadczenia. Na szczęście jej mąż, Rafał Szatan, rozwiał wszelkie obawy mówiąc, że to on będzie sprawował dużą część opieki nad malcem. Para liczy, że partner Barbary Kurdej-Szatan ujrzy dziecko jako pierwszy.

- Bardzo bym chciała, żeby Rafał był przy mnie. Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie. On mnie ogromnie wspierał przy pierwszym porodzie, więc bardzo bym chciała, żeby był przy mnie - zdradziła celebrytka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
2. Myślała, że jej objawy są wynikiem stresu. Nie wiedziała, że jej życie wisi na włosku
3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że bardzo podobało jej się imię, które Małgorzata Rozenek nadała swojemu synkowi. Mówiło się więc, że syn Szatanów również zyska to miano. Aktorka zdecydowała się na potwierdzenie głośnych doniesień. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że ten pomysł ulegnie zmianie. Gwiazda wyznała, że dopiero po narodzinach dziecka podejmie ostateczną decyzję na temat imienia. Chce sprawdzić, czy będzie pasowało do wyglądu i charakteru chłopczyka. Myślicie, że to rozsądny tok myślenia?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i Polaków

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News