Gdy Barbara Kurdej-Szatan poznała partnera w TzG wryło ją w ziemię. Później zaczęła krzyczeć na produkcję

Gdy Barbara Kurdej-Szatan poznała partnera w TzG wryło ją w ziemię. Później zaczęła krzyczeć na produkcję Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan zalicza ostatnio wiele wzlotów i upadków na tle zawodowym, choć tych drugich wydaje się być nieco więcej. Wszystko wskazywało na to, że udział w tanecznym show pozwoli jej choć na chwilę o wszystkim zapomnieć. Niestety - stres nawet tam dopadł aktorkę, czego nie zamierzała ukrywać.

Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się ostatnio ze stacją TVP, o czym otwarcie mówiła. Cekebrytka nie zamierzała tracić czasu na rozdrapywanie ran i już po chwili znalazła się na planie konkurencyjnej stacji, gdzie przygotowuje się do nowego sezonu "TzG". 

Gdy tylko pojawiła się oficjalna informacja, że uwielbiana aktorka zawalczy o kryształową kulę, fani show z niecierpliwością czekali na monet, w którym będą mogli poznać jej parkietowego partnera. Oczywistym jest, że Szatan dowiedziała się o tym nieco wcześniej, co ponoć nie do końca jej się spodobało. Sytuacja na planie stała się napięta, a rozgoryczona gwiazda zaczęła krzyczeć na produkcję.  

Barbara Kurdej-Szatan poznała partnera z "TzG"

Media społecznościowe coraz liczniej obiegają informacje dotyczące tego, co dzieje się na planie "Tańca z Gwiazdami". Do tej pory mogliśmy poznać tylko jedną parę, która stawi czoła tanecznemu wyzwaniu, jednak fani show mówią o czymś zupełnie innym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mowa oczywiście o gwieździe "M jak miłość" i jej tajemniczym trenerze. Choć nie znamy jeszcze jego nazwiska, Basia zna jej już doskonale i ponoć niekoniecznie jej się ono spodobało. Jak możemy się dowiedzieć, aktorka od samego początku marzyła o doświadczonym tancerzu, który pomoże jej przejść przez stresujące tygodnie, a tym samym dopilnuje, by nauczyła się choreografii. 

Szczególnym faworytem aktorki miał być Rafał Maserak. Jednak to nie u jego boku ma zatańczyć. Ponoć produkcja przydzieliła jej nowicjusza, który nie tylko w programie zagości po raz pierwszy, ale również ma znacznie mniejsze doświadczenie w tańcu niż ukochany Maserak.  

Aktorka zaczęła krzyczeć 

Pojawiły się plotki, że Basię niezwykle zdenerwowała decyzja produkcji. Jak donosi informator jednego z portali plotkarskich, gwiazda postanowiła postawić sprawę jasno i migiem pospieszyła do winowajców. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Z przekazywanych informacji wynika, że aktorka zaczęła krzyczeć i jawnie wyrażała swój sprzeciw. Nie wiadomo jednak, jak do jej manifestacji odniosła się produkcja i czy zdecydowano o zmianie. Tego dowiemy się zapewne w najbliższych dniach, gdy Polsat zdradzi kolejne pary.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dorota Szelągowska skomentowała aferę pedofilską z ojcem Marii Sadowskiej. Gwiazda TVN sama była ofiarą pedofila, jej słowa MIAŻDŻĄ!
  2. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News