Basia Kurdej-Szatan wystosowała pilny apel do fanów. Potrzebna ogromna kwota, chodzi o zdrowie

Basia Kurdej-Szatan wystosowała pilny apel do fanów. Potrzebna ogromna kwota, chodzi o zdrowie Źródło: East News TRICOLORS

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zwrócić się do swoich fanów z ważnym apelem. Trwa zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie artysty w Stanach Zjednoczonych. Do ratowania życia cenionego aktora potrzebna jest ogromna kwota. Część fanów w mediach społecznościowych zareagowało jednak w szokujący sposób, jak donosi portal Wirtualna Polska.

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan postanowiła wesprzeć jednego z artystów, który walczy o życie z poważną chorobą. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała dramatyczny apel dotyczący zbiórki pieniędzy na kosztowne leczenie aktora, które ma odbyć się w Stanach Zjednoczonych. Nie wszyscy fani jednak zareagowali z empatią.

Barbara Kurdej-Szatan przekazała informacje o rozpoczęciu zbiórki pieniędzy na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. Większość publiczności kojarzy aktora z serialu "Klan", ale Strzelecki był również rektorem Akademii Teatralnej w Warszawie. Niestety artysta zachorował na nowotwór płuc. Sytuacja stała się jeszcze bardziej dramatyczna po tym, jak okazało się, że rak nie nadaje się do leczenia operacyjnego.

Barbara Kurdej-Szatan apeluje o pomoc

Jak tylko Barbara Kurdej-Szatan dowiedziała się o chorobie cenionego aktora, postanowiła mu pomóc. Dlatego za pośrednictwem mediów społecznościowych umieściła na swoim koncie informacje o stanie zdrowia Andrzeja Strzeleckiego i zachęciła fanów do wspierania zbiórki na jego leczenie. Chociaż kuracja w Stanach Zjednoczonych może być dla niego jedyną szansą, wynosi około 37 tys. dolarów za miesiąc.

- Kochani. Andrzej Strzelecki - genialny aktor, wspaniały człowiek, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie walczy o życie. Jego studenci mówią, że to on zawsze pomagał ludziom - teraz sam potrzebuje pomocy... ma nieoperacyjnego raka, ale w Stanach są leki, które musi przyjmować, aby przeżyć. Każdy miesiąc leczenia kosztuje 37 000$. Potrzeba łącznie 1 500 000 złotych. Proszę, pomóżcie, jeśli możecie, wpłaćcie lub przekażcie dalej linki i zdjęcia - słowa Kurdej-Szatan cytuje Wirtualna Polska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy jednak odpowiedzieli z empatią na wpis, który umieściła Barbara Kurdej-Szatan. Część internautów dała do zrozumienia, że takie zbiórki powinny być organizowane jedynie w celu niesienia pomocy najuboższym. Fani zasugerowali, że rodzina Andrzeja Strzeleckiego dysponuje odpowiednimi środkami. Mało kto spodziewał się takiej reakcji.

- Najprościej napisać "daj"... ludzie majątki wyprzedają, żeby ratować siebie czy rodzinę... - słowa jednej z internautek cytuje WP.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega 11 województw, ogłoszono stan zagrożenia życia i zdrowia. Gwałtowne burze z gradem uderzą w Polskę

2. Weronika Rosati wylądowała pod kroplówką. Jej organizm nie wytrzymał

Bez względu na krytyczne komentarze, niektórych fanów, Barbara Kurdej-Szatan nadal wspiera Andrzeja Strzeleckiego w trudnych chwilach. Aktorka nie odniosła się także do komentarzy części internautów. Niedawno pisaliśmy o chorobie, na którą cierpi sama Kurdej-Szatan. Niewiele osób wie, z czym musi się zmagać gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne, okropny widok pod Biedronką wywołał ogromną aferę, wyciekły porażające zdjęcia. Do utylizacji trafił ogrom zmarnowanej żywności
  2. Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen. Polak bohaterem Berlina, niezwykłe parady, pękamy z dumy
  3. Ogromne zmiany dot. bonów turystycznych. Prezydent już potwierdził, wiele osób łapie się za głowy
  4. Mało kto wie o nowych przepisach, ustawa już na biurku prezydenta. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Biedronka wyczuła moment, już jutro będzie rozdawać uwielbiany napój Polaków za darmo. Jest jeden, mały haczyk
  6. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News