Barbara Kurdej-Szatan traci fanów po zwolnieniu z TVP? W sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy: "Robi z siebie ofiarę"

Barbara Kurdej-Szatan traci fanów po zwolnieniu z TVP? W sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy: "Robi z siebie ofiarę" Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio naprawdę trudny czas. Niemalże z dnia na dzień straciła dochodowy kontrakt i została pozbawiona każdego projektu, który jest związany z TVP. Aktorka od początku nie ukrywała faktu o zwolnieniu oraz tego, dlaczego tak się stało. Wiele wskazuje na to, że jawne mówienie o kłopotach może przysporzyć jej jeszcze więcej problemów.

Barbara Kurdej-Szatan najpierw pożegnała się z jedną posadą, a niemalże od razu z drugą. Nad jej dalszą karierą pojawiło się wiele znaków zapytania, jednak ta nie traciła nadziei i wciąż zamierzała prężnie działać nad jej rozwojem. Celebrytka od zawsze uchodziła za osobę szczerą, co niejednokrotnie wywołuje skrajne emocje. Niedawno okazało się, że otwartość i bezpośredniość mogła przyczynić się do utraty fanów, którzy jeszcze do niedawna stali za nią murem.

Znana aktorka traci fanów? Internauci nie chcą jej w serialu

Choć aktorka straciła wszystkie kontrakty z TVP, wciąż miała swoją rolę Joasi w "M jak miłość". Dopiero niedawno pojawiły się informacje, że również i z tym projektem Barbara Kurdej-Szatan będzie musiała się pożegnać, jednak za nim to nastąpi, minie jeszcze trochę czasu. 

Na oficjalnym Instagramie serialu pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w których stwierdzano, że postać Joasi powinna jak najszybciej zniknąć. Okazuje się, że w swojej opinii nie kierują się oni poczynaniami bohaterki, a prywatnym życiem aktorki. Ich zdaniem celebrytka po utracie pracy zaczęła się nad sobą użalać i usilnie próbuje ocieplić swój wizerunek.

- Nie lubię jej. Robi z siebie ofiarę po zwolnieniu z TVP. Mogła patrzeć sobie w oczy dopóki otrzymywała za to wynagrodzenie. Teraz będzie dorabiać ideologię żeby ocieplić wizerunek i przy okazji zaplusować w konkurencyjnej stacji. Lodówa na każdym kroku. Dlatego powiedziano pass. Przejadła się i nie przyciąga już widza - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Barbara Kurdej-Szatan ostro reaguje 

Aktorka nie zamierzała pozostać obojętna na negatywny wpis, dlatego niezwłocznie zamieściła odpowiedź. Najwyraźniej zupełnie nie przejmuje się utratą fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rządu

- Oczy dopóki otrzymywała za to wynagrodzenie ? Co to za bzdety nielogiczne. Po pierwsze - zawsze mogłam sobie spojrzeć w oczy, bo zawsze żyłam w zgodzie ze sobą i zawsze będę. Po drugie - nie robię z siebie żadnej ofiary ! To jak zostałam potraktowana jest faktem i nie użalam się nad sobą w żaden sposób. Stwierdzam fakt !!! Po trzecie - ocieplać wizerunku naprawdę nie potrzebuję ... jest wystarczająco aż za miły :) po czwarte - nie musi mnie Pani oglądać. Nic na siłę przecież - odpowiada.

instagram/mjakmilosc_official/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News