Wiadomość o nagłej śmierci dotarła do Barbary Kurdej-Szatan. Przez jej wpis trudno powstrzymać łzy

Wiadomość o nagłej śmierci dotarła do Barbary Kurdej-Szatan. Przez jej wpis trudno powstrzymać łzy Źródło: instagram.com kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan nie mogła uwierzyć w doniesienia o nagłej śmierci. Poruszona całą sytuacją opublikowała w mediach społecznościowych wstrząsający wpis.

Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do licznego grona gwiazd, które swój żal po takiej stracie postanowiły wyrazić w sieci. Aktorka nie kryła, że tragiczne informacje, które niemal w sekundę obiegły wszystkie media, pogrążyły ją w wielkim smutku, podobnie jednak jak cały świat show-biznesu. Słowa, którymi postanowiła się podzielić, wyciskają łzy. 

Barbara Kurdej-Szatan zupełnie się załamała. Jej wpis rozrywa serce 

Dni mijają, jednak ze śmiercią Pawła Królikowskiego nadal trudno jest się pogodzić. Rodzina, przyjaciele, fani i współpracownicy nie kryją, że odejście aktora pozostawiło w ich sercach pustkę, której nie sposób wypełnić. Emocje wciąż nie opadły, o czym świadczą liczne wpisy w mediach społecznościowych, zarówno jego koleżanek i kolegów po fachu, jak i sympatyków, którzy przez lata śledzili go na szklanym ekranie. Swoimi emocjami postanowiła podzielić się również Barbara Kurdej-Szatan, która pod jego czarno-białym zdjęciem opublikowanym na Instagramie zamieściła rozrywający serce wpis. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Pawełku... będziemy tak bardzo tęsknić za Tobą. Za Twoją otwartością, serdecznością, dowcipem, uśmiechem. Rozmawiając z Pawłem, zawsze miałam wrażenie, że znamy się całe lata. Niezwykły człowiek, dobry, radosny, mądry, z mnóstwem pomysłów i ciekawych opowiadań i wspaniały ojciec i mąż, przykład do naśladowania. Do zobaczenia Pawełku gdzieś kiedyś. Zsyłaj nam z góry samą radość. Paweł Królikowski mój serialowy tato, dziękuję za wspólne chwile - napisała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza z wiadomości obiegła media, choroba okazała się silniejsza. Niestety, nie żyje

2. Prowadzący ”Pytania na śniadanie” w szpitalu. Podłączony do kroplówki wyznał prawdę na temat swojego stanu

Pod postem gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się setki komentarzy, w których internauci podzielili smutek i wyrazili najszczersze kondolencje dla bliskich aktora. Wielu obserwatorów Basi nie kryło, że w świetle takich okoliczności nie byli w stanie powstrzymać łez. Śmierć Królikowskiego jeszcze przez wiele tygodni będzie wzbudzać mnóstwo emocji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler radzi jak chronić się przed wirusami. Jej słowa wywołały falę krytyki
  2. T. Lewandowski w wymownych słowach o polskim sporcie. "Koronawirus już dawno dopadł związek! Stałem się wrakiem"
  3. Małgorzata Rozenek przyłapana. Jest w ciąży, jak mogła tak załatwić męża?
  4. Uwielbiany gwiazdor "Rancza" otarł się o śmierć. Ukrywał wszystko, dopiero teraz zdecydował się ujawnić
  5. Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News