Apel banków do polskich klientów. Każdy powinien się z nim zapoznać

Apel banków do polskich klientów. Każdy powinien się z nim zapoznać Źródło: Pixabay

Banki w Polsce wystosowały do swoich klientów bardzo ważny apel. Informacje, które przekazały są istotne dla większości ludzi planujących wizytę w najbliższym oddziale. Warto się z nimi zapoznać.

Polskie banki podjęły działania, które mają na celu ograniczyć potencjalne ryzyko zarażenia się koronawirusem. Wspólna decyzja praktycznie wszystkich firm jest ważna dla klientów korzystających z ich usług.

Banki zdecydowały się na zmianę swojego działania

Banki zdecydowały, że ich oddziały będą działać obecnie na nieco zmienionych zasadach, a to wszystko zasługa panującej epidemii. Najbardziej pożądaną i preferowaną formą kontaktu jest obecnie korzystanie z kanałów internetowych dostępnych w usługach każdego z dużych dostawców usług bankowych. Mnogość aplikacji mobilnych oraz ilość rzeczy, które można poprzez nie załatwić jest naprawdę imponująca i klienci proszeni są o to aby sprawdzić czy ich wizyta w oddziale jest na pewno konieczna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Forma wzmożonej ochrony 

Bank Millenium podał, że około 60 jego placówek jest zamkniętych aż do odwołania, a liczba może wzrosnąć w okresie weekendu. Jest to podyktowane wzmożoną ochroną przed zachorowaniem zarówno przez pracowników jak i odwiedzających klientów. Czytając dalej oświadczenie podkreślone zostaje, że wybór zdalnej obsługi jest zdecydowanie lepszy dla petenta ze względu na fakt, że działa ona przez całą dobę, a nie tylko w określonych godzinach. Banki w swoich decyzjach są niezwykle solidarne. Nie tylko Millenium podjął tak stanowcze kroki. Podobnie zachowało się Pekao czy BOŚ. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody
2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Banki mówią jednym głosem

Banki przyznają, że obawiają się zarażenia pracowników i lawinowych skutków braku wystarczającej ostrożności. Pekao poinformowało, że względu na zamknięcie szkół jego pracownicy zmuszeni będą zająć się dziećmi i dlatego zmienią się godziny otwarcia w poszczególnych miejscach. ING zakomunikowało, że w otwartych placówkach to specjaliści będą zapraszać kolejnych klientów do środka, a w miejscu obsługiwania petentów przebywać będzie mogła tylko określona liczba ludzi. Pozostali oczekiwać będą poza budynkiem. Banki zachęcają do tego, by przed wizytą sprawdzić aktualne informacje dotyczące ich oddziałów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News