Bank ING
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Panika wśród klientów ING! Jest oficjalne ostrzeżenie, będzie bardzo źle

Bank ING to jedna z najchętniej wybieranych instytucji finansowych w naszym kraju. Polacy mają do niej ogromne zaufanie, dzięki czemu decydują się na zaciąganie kredytów czy też powierzanie oszczędności swojego życia. Jak się okazuje, zaufanie to zdecydowanie za mało. Klienci właśnie wpadli w panikę.

Bank ING cieszy się dużym gronem wiernych klientów. Sieć stała się jedną z najchętniej wybieranych, a to generuje ogromne zyski i możliwości rozwoju. Niestety ktoś próbuje wykorzystać ich ogromny dorobek i wzbogacić się kosztem niczego nieświadomych konsumentów. Osoby posiadające produkty bankowe w ING stanęły w obliczu ogromnego niebezpieczeństwa.

Bank ING przestrzega przez oszustwami. Toczy się gra o naprawdę wysoką stawkę

Od dłuższego czasu banki kolejno padają ofiarami nieuczciwych "przedsiębiorców". Ich łupem padają niewinne osoby, które niczego nieświadome oddają im swoje pieniądze. Wystarczy jeden fałszywy telefon od banku, aby konto zostało doszczętnie wyczyszczone. Bank wystosował specjalny komunikat, w którym przestrzega swoich klientów przez internetowymi przestępcami. Działają oni przy pomocy sms-ów, e-maili czy też telefonów. - Przestępcy stosują różne metody, aby wyłudzić pieniądze lub dane personalne potencjalnych ofiar. Fałszywe loterie pieniężne, serwisy typu „kalkulatory wydatków” i fałszywe aukcje internetowe to tylko niektóre ze stosowanych sposobów (...) Przestępcy wykorzystują każdą okazję, aby wprowadzić do obrotu pieniądze pochodzące z nielegalnych źródeł, m.in. z włamań do sieci internetowych banków. Często wykorzystują do tego internet, a w szczególności pocztę elektroniczną (...) Jeżeli otrzymasz taki list, nie odpowiadaj na niego i zgłoś ten fakt na policję. Dzięki temu będzie możliwe ustalenie skali oszustwa oraz wykrycie jego sprawców - możemy przeczytać na stronie banku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej

Co zrobić, aby się nie dać? Kilka prostych zasad

Na stronie banku ING znajdziemy również kilka prostych wskazówek, które pomogą nam uchronić się przed internetowymi złodziejami. Niektóre z kroków są wręcz banalne, a pozwolą nam na uniknięcie niezwykle przykrych konsekwencji. - Hasła do do wszelkich kont związanych z bankowością muszą być regularnie zmieniane. - Nie należy udostępniać swoich haseł żadnym osobom postronnym. Tyczy się to również osób, które uważamy za godne zaufania. - Nigdy nie należy odpowiadać na wiadomości sms bądź e-maile, w których ktoś wymaga od nas podawania haseł czy też naszych danych osobowych. Banki nigdy nie proszą o takie rzeczy drogą telekomunikacyjną. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Książę Karol ma nieślubnego syna?! Kochanka ujawniła pikantne szczegóły
  2. Dramatyczny apel Polaków do ministra zdrowia. Setki tysięcy ludzi umrze, jeśli nic nie zrobi
  3. Niewiarygodne wyznanie żony legendarnego aktora. „Ubecy straszyli, że powiedzą mi o jego zdradach”
  4. Jarosław Kaczyński TOTALNIE się pogrążył. Na jaw wyszły kompromitujące fakty
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News