Bank przestanie działać
Pixabay.com jarmoluk
Monika Majko - 27 Listopada 2020

Duży bank przestanie działać w weekend. Klienci nie będą mieć dostępu do usług, lepiej wcześniej wypłacić pieniądze

Bank przestanie działać w najbliższy weekend, przekazano ważne informacje dla klientów sieci. W sobotę i niedzielę nie będą mieli dostępu do swoich usług, jeśli planujemy zakupy, lepiej wcześniej wypłacić pieniądze.

Bank przekazał oficjalne informację, w najbliższy weekend sieć planuje duże prace techniczne, które chwilowo wyłączą możliwość korzystania z jej usług. Klienci powinni przygotować się na poważne utrudnienia w dostępie do swoich środków.

Bank chwilowo przestanie działać

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Alior Bank przyjmie do swoich struktur T-Mobile Usługi Bankowe. Finalizację tego przedsięwzięcia zaplanowano na najbliższy weekend, proces potrwa od 28 do 29 listopada 2020 roku.

Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaPolicja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaCzytaj dalej

W związku z przyłączeniem T-Mobile Usług Bankowych do Alior Banku, klienci sieci mogą spodziewać się poważnych utrudnień w dostępie do swoich usług oraz środków pieniężnych. Bank musi przeprowadzić poważne prace techniczne, by zakończyć proces połączenia tych dwóch struktur.

- Działania te mają na celu ujednolicenie obsługi i produktów dotychczasowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy po integracji będą mogli korzystać z pełnego portfolio produktów Alior Banku - przekazano w komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Alior bank finalizuje proces przejęcia T-Mobile Usług Bankowych

Alior Bank przekazał klientom, że proces potrwa od soboty 28 listopada od godz. 23.00 do niedzieli 29 listopada br. do godz. 19.00. W tym czasie większość usług bankowych obu podmiotów będzie dla nich niedostępna, jak m.in. bankowość internetowa.

- Wszystkie systemy bankowości internetowej i mobilnej – zarówno dla klientów Alior Banku (Alior Online, Alior Mobile, Kantor Walutowy, BusinessPro, Alior Giełda), jak i T-Mobile Usługi Bankowe będą niedostępne - przekazano w komunikacie.

- Z uwagi na brak dostępu do bankowości elektronicznej, bank zaleca, by klienci planujący zakupy w sklepach internetowych z wykorzystaniem usługi „Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe” lub „Płacę z Alior Bankiem” dokonali ich wcześniej, (przed przerwą techniczną). W przypadku planów zakupowych podczas przerwy technicznej, bank rekomenduje dokonywanie płatności kartami lub gotówką. Bank zaleca również, aby wszystkie ważne przelewy klienci zlecili – w miarę możliwości – z wyprzedzeniem - dodano.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
 3. Kobieta urodziła dziecko. Kiedy pielęgniarka umyła niemowlę, zamarła. Na widok głowy dziecka kompletnie zdębiała
 4. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające

Jak podano w komunikacje sieci, do bankowości Alior Online i Alior Mobile przeniesione zostaną między innymi: historia operacji, zlecenia stałe, szablony płatności, polecenia zapłaty, przelewy odroczone, limity i kody PIN kart płatniczych, statusy kart, powiadomienia o zdarzeniach na rachunkach, wyciągi, historia wiadomości.

W oficjalnym komunikacie przypomniano również klientom T-Mobile Usługi Bankowe, by do nadchodzącej soboty zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości elektronicznej Alior Banku.

- Instrukcja jest wyświetlana w dotychczasowej bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe na ekranie widocznym po zalogowaniu - zaznaczono w oficjalnym piśmie.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Policja ruszy do kontroli w Wigilię? Rzecznik Ministerstwa Zdrowia wyjaśnia
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
 4. Tragedia w szpitalu w polskiej miejscowości. Na miejscu jest policja i prokuratura, nic nie dało się zrobić
 5. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych
 6. Sałatka jarzynowa według Ewy Wachowicz, istne arcydzieło. Gwiazda dodaje kontrowersyjny składnik, ludzie nie mogą uwierzyć
 7. Sprzedaż nieruchomości może być wstrzymana na 5 lat. Chodzi o konkretny typ działek
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News