Bank, poważna awaria
pikio.pl
Weronika Wasiak - 22 Maja 2020

Poważna awaria dwóch dużych banków. Klienci nie mogą korzystać z kart płatniczych

Najpierw jeden bank oficjalnie ogłosił poważną awarię, a chwilę później drugi. Jak możemy się dowiedzieć, na skutek pojawiających się problemów klienci nie mogą korzystać ze swoich kart płatniczych. Bardzo ważne informacje dla tysięcy Polaków. Lepiej to przeczytajcie zanim wybierzecie się na zakupy.

Kolejny bank poinformował o wystąpieniu niepożądanej awarii. Niedługo potem do mediów dotarły informacje o drugiej placówce, w której wystąpił ten sam kłopot. Jedne z największych banków w Polsce zostały zmuszone do wystosowania oficjalnego oświadczenia, w którym poinformowano wszystkich klientów o występujących trudnościach.

Bliźniaczki nie żyjąDo końca trzymały się za rączki. Wszystko wydarzyło się na oczach matki, zginęły tragicznieCzytaj dalej

Najpierw jeden bank poinformował o awarii, a chwilę później kolejny

Jak przekazuje Radio Zet w Alior Banku oraz Banku Pocztowym doszło do niespodziewanej awarii, w skutek której klienci nie są w stanie zapłacić kartami płatniczymi, a nawet wypłacić pieniędzy z bankomatów. Jako pierwszy oficjalnie i problemach poinformował Alior Bank, zamieszczając oświadczenie na swoim Facebooku.

-Drodzy Klienci, obecnie występują problemy z autoryzacją płatności kartami. Pracujemy nad przywróceniem dostępności usług. W tym czasie zachęcamy do wykonywania transakcji BLIKIEM. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość - czytamy w komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

nauczycielka uwiodła uczniaNauczycielka uwiodła i wykorzystała 14-latka. Skandaliczna reakcja wstrząsnęła polską miejscowościąCzytaj dalej

Okazuje się również, że choć klienci nie mogli dokonać transakcji kartą, ani wypłacić gotówki z bankomatów, to pieniądze z konta zostały pobrane. W celu wyjaśnień należy jak najszybciej udać się do najbliższego oddziału banku.

Chwilę później, również za pośrednictwem Facebooka, o problemach poinformował Bank Pocztowy. Jak możemy się dowiedzieć, występująca awaria jest bardzo zbliżona do awarii Alior Banku.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość

2. Niewyobrażalna tragedia, babcia znalazła ciało 5-letniej wnuczki. Media dotarły do porażających szczegółów

- Szanowni Klienci, w ostatnim czasie zaobserwowaliśmy problemy z autoryzacją naszych kart. Sprawę analizujemy razem z dostawcą kart z najwyższym priorytetem. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się rozwiązać ten problem. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość - poinformował w swoim oświadczeniu Bank Pocztowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobą
  3. Do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, nie żyje Karol Szafranek
  4. Nowe ognisko epidemii w Polsce. Tym razem nie na Śląsku
  5. Genialna sztuczka pokazuje, czy truskawki są robaczywe bez naruszania owoców. Bezbłędna i szybka metoda
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

Gotowanie składnik dodawany do zupyPolacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacjeCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News