Bank, pilny komunikat
pikio.pl
Weronika Wasiak - 8 Maja 2020

Pilny komunikat aż 6 banków. W weekend Polacy mogą mieć duże problemy z dostępem do pieniędzy

Nie jeden bank, a aż 6 zapowiada poważne trudności z dostępem do pieniędzy. Klienci poszczególnych placówek mogą mieć spore trudności z płatnościami kartą, ale i przelewami. Warto zapoznać się z tymi informacjami, by zabezpieczyć się w gotówkę.

Który bank zapowiada trudności? Pilny komunikat dotyczy aż 6 placówek, a jak możemy się dowiedzieć, wielu klientów może nie mieć żadnego dostępu do funduszy.

W weekend Polacy mogą mieć duże problemy z dostępem do pieniędzy. Który bank zapowiada trudności?

Według informacji przekazywanych przez RMF24, w ten weekend klienci 6 banków mogą mieć problemy z płatnościami kartą, a nawet przelewami. Pierwszą placówką, która poinformowała o trudnościach, jest Alior Banku. Już 8 maja od godziny 19:00 do 22:00 skorzystanie z systemu inwestycyjnego będzie niemożliwe. Ponadto, od północy do 7:00 rano nie będzie działać cała bankowość internetowa w Aliorze.

Kot ukrył się wśród pieńkówNa zdjęciu ukrył się kot. Mało kto potrafi go zauważyć bez podpowiedzi, wyzwanie dla najbystrzejszychCzytaj dalej

Problemy zapowiada również Credit Agricole. Od północy do 7:00 rano w sobotę klienci mogą mieć spory problem z płatnościami internetowymi. Problemy dotyczą przelewów online, Blikiem, usług bankowości internetowej oraz mobilnej.

Klienci banku Millenium z trudnościami muszą liczyć się w nocy z soboty na niedzielę. Wówczas niedostępny będzie Millenet, aplikacja mobilna, płatności Blik, płatności internetowe oraz kartami debetowymi, kredytowymi i korporacyjnymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Problemy z soboty na niedzielę zapowiada również Getin Bank. Od 23:50 do 7:00 rano niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna.

Z kolei z poniedziałku na wtorek trudności zaobserwują klienci ING. Od godziny 1:30 do 3:00 w nocy niemożliwe będzie skorzystanie z bankomatów, natomiast już we wtorek między 8:00 a 8:30 niedostępne będą usługi API.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażające informacje o ojcu Kacperka. Nowe fakty wyszły na jaw, liczy się każda minuta

2. RMF: Od poniedziałku nie nastąpi luzowanie obostrzeń. Ustalono nową datę otwarcia restauracji

Ostatnim bankiem jest mBank, który zapowiada, że w nocy z środy na czwartek, a dokładniej od 4:00 do 6:00 klienci nie będą mogli zapłacić kartą, wypłacić pieniędzy z bankomatu, a nawet skorzystać z wpłatomatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Prokuratura podjęła ostateczną decyzję w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego
  3. Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów
  4. Żona Królikowskiego po pierwszy zdobyła się na tak szczere wyznanie. Ujawniła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami po śmierci męża
  5. Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, Polacy na zawsze zapamiętają jej słowa
  6. Najlepszy tatar z receptury Gessler. Gwiazda nalicza ukrytą opłatę, nie zamawiaj, zrób sam bajecznie prostym sposobem

Szczeniaki tajemnicza skrzyniaW nocy ktoś podrzucił pod ich drzwi tajemniczą skrzynkę. Otworzyli ją i pobledliCzytaj dalej

Źródło: rmf24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News