W miniony weekend na antenie TVP2 można było obejrzeć relację koncertu z okazji 25-lecia disco polo. Imprezę postanowił skomentować znany konferansjer kabaretowy – Piotr Bałtroczyk.

Jego zdaniem poziom prowadzonej przez Tomasza Kammela imprezy świadczy o całkowitym upadku telewizji polskiej współtworzonej między innymi przez Marcina Wolskiego. Dziwi się on, że TVP2 mogło pokazać coś takiego.

Upadek Marcina Wolskiego, człowieka , którego słuchowisk słuchały ważne tysiące, nie polega na tym, że pisze gówna; bardziej na tym, co emituje TVP 2, którą zarządza. Jest Pan szczęśliwy? Tomek Kamel – a ty masz jakąś granicę chłopaku? – napisał Piotr Bałtroczyk.

Sprawa relacji z imprezy disco polo szokuje tym bardziej, gdy zwróci się uwagę na skandal dotyczący imprezy w Opolu, czy przeniesienie się Mazurskiej Nocy Kabaretowej do konkurencyjnej stacji za sprawą nacisków władz TVP. Zdaniem wielu osób relacja z żenującej imprezy, którą mogliśmy oglądać w miniony weekend to swoiste podsumowanie „Państwa PiS”.

.facebook.com/Piotrbaltroczyk

źródło: facebook.com/Piotrbaltroczyk

...

Zobacz również