99-latka skrywała wielką tajemnicę. Nikt nie spodziewał się, że była tak wyjątkowa

99-latka skrywała wielką tajemnicę. Nikt nie spodziewał się, że była tak wyjątkowa Źródło: screen youtube.com

Babcia mieszkająca w USA skrywała wielki sekret. Dopiero po jej śmierci prawda wyszła na jaw. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego, jej życia na co dzień niczym się nie wyróżniało. Jaką tajemnicę skrywała 99-latka?

Z pozoru jej życie niczym się nie wyróżniało. Uczestnictwo w chórze, przydomowy ogródek. Kobieta za życia prowadziła spokojne życie w jednym z miasteczek w Stanach Zjednoczonych. Dopiero po jej śmierci zaskakująca prawda wyszła na jaw. To co odkryli lekarze, zaskoczyło wszystkich. 

99-latka prowadziła zwyczajne życie

Babcia mieszkająca w USA prowadziła zwyczajne życie, które niczym nie odbiegało od życia okolicznych mieszkańców. Kobieta pracowała w sklepie, w wolnych chwilach pielęgnowała swój przydomowy ogródek. Jej ulubionym zajęciem było również uczestnictwo w chórze kościelnym. 99-letnia staruszka do ostatniego dnia, wiodła sobie bardzo spokojne życie. Nie miała większych zmartwień. Żyła w zgodzie z wszystkim sąsiadami. 

Życzliwość i dobroć były cechami, które wyróżniały kobietę. Dopiero po jej śmierci okazało się, że na pozór zwyczajna staruszka, była tak naprawdę wyjątkowa. Żyła 99 lat, nikomu wcześniej nie wyjawiła sekretu, który skrywała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyjątkowa babcia 

Po śmierci Rose Marie Bentley, studenci medycyny odkryli w ciele kobiety niespotykane zjawisko. 99-latka postanowiła oddać się nauce w dziedzinie medycyny, dzięki czemu takie odkrycie mogło mieć miejsce. Jak się później okazało, tylko jej serce mieściło się na właściwym dla niego miejscu. Poza nim wszystkie inne organy kobiety znajdowały się po przeciwnej stronie. Przypominało to swego rodzaju odbicie lustrzane. Przykładowo jej wątroba nie była umiejscowiona po stronie prawej tylko po lewej. 

Mimo takich zmian 99-latka nie borykała się z większymi problemami zdrowotnymi. Dlatego też żaden lekarz, nie zauważył wcześniej, że ciało kobiety od wewnątrz, wygląda zupełnie inaczej niż ciało innego człowieka. Według specjalistów, przypadki, w których organy umiejscawiają się po swojej przeciwnej stronie, zdarzają się raz na 22 tys. żywych urodzeń. Niestety zdecydowana większość tych osób nie dożywa swojej dorosłości. Bentley to się udało. Co więcej, udało jej się przeżyć prawie 100 lat.

Z pewnością jej przypadek, na długie lata będzie budził sensacje w świecie medycyny. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  4. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  5. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"
  6. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News