21 lat nie wpuszczała nikogo do mieszkania. Gdy sąsiadka weszła podstępem, poznała straszny powód

21 lat nie wpuszczała nikogo do mieszkania. Gdy sąsiadka weszła podstępem, poznała straszny powód Źródło: facebook/myladyandme

Babcia przez 21 lat nie wpuszczała nikogo do swojego mieszkania. Po wielu latach weszła tam sąsiadka, która od dawna starała się poznać przyczyny tej decyzji. To, co zobaczyła na miejscu, całkowicie ją zszokowało.

Babcia mieszkała samotnie w wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Przez 21 lat nie zaprosiła do siebie nikogo. Po latach otworzyła drzwi do swojego mieszkania przed sąsiadką. To, co znajdowało się w środku, wstrząsnęło młodszą kobietą. 

Babcia i dziadek często są zapominani przez rodzinę

Niestety szlagier Kabaretu Starszych Panów pod optymistycznym tytułem "Wesołe jest życie staruszka" rzadko przekłada się na rzeczywistość. Współcześni seniorzy zmagają się z wieloma problemami, z których najmniejszym jest nienadążanie za pędzącym światem. Najczęściej doskwiera im niestety samotność.

Babcie i dziadkowie mają szczęście, jeśli mogą liczyć na swoje rodziny. Dzieci i wnuki staruszków często niestety o nich zapominają, by oddać się bardziej rozrywkowym zajęciom. Nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoich bliskich. Dalsi krewni jeszcze rzadziej pamiętają o starzejącej się gałęzi rodziny. Porzuceni przez najbliższych seniorzy są często bezradni i smutni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Babcia i Lucy - międzypokoleniowa przyjaźń z tajemnicą w tle

Babcia z Londynu może mówić o szczęściu. Jej trzydziestodziewięcioletnia sąsiadka Lucy postanowiła wyciągnąć rękę do staruszki, która borykała się z problemami psychicznymi. Zdeterminowana kobieta oswajała seniorkę przez klika lat. Starała się pozyskać jej zaufanie i zbudować relację, która mogłaby pomóc samotnej seniorce. 

Babcia i Lucy mieszkały w tym samym budynku przez 21 lat. W tym czasie starsza kobieta nigdy nie wpuściła nikogo do swojego mieszkania. Lucy zaobserwowała również, że nikt nie pomagał wiekowej sąsiadce w codziennym życiu. 

Gdy wreszcie podbiła serce starszej pani, w końcu udało jej się dostać do mieszkania, lecz wtedy zdębiała. Jej oczom ukazało się przerażające, zapuszczone wnętrze. 

Brudne podłogi i poszarpane meble były pierwszą rzeczą, jaką kobieta zauważyła w mieszkaniu. Całkowicie przeraził ją stan niemytej przez lata lodówki. Najgorszy był jednak zanieczyszczony, wysiedziany materac, który stanowił zastępstwo łóżka. 

Przerażona Lucy zaapelowała do ludzi za pomocą mediów społecznościowych. Opublikowana przez nią lista najpotrzebniejszych rzeczy dotarła do setek londyńczyków. W ciągu jednego dnia zbiórki seniorka otrzymała większość wymienionych sprzętów. Lucy jest zajętą kobietą - matką trojga dzieci. Mimo to znalazła czas, by pomóc zapomnianej sąsiadce i odmienić smutną jesień jej życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Woźniaka-Staraka odbędzie się w NIEDOZWOLONYM miejscu. Sensacyjne doniesienia, bogata rodzina dostała specjalne pozwolenie
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Nie żyje gwiazda, którą pokochaliśmy za show w Polsacie. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość o potwornym wypadku
  4. Mama zgłosiła zaginięcie córki. Jak się okazało, była to najgorsza rzecz, jaką mogła zrobić
  5. Emeryci oszukani? PiS wycofał się z obietnicy 13 emerytury co roku

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News