Babcia gotuje obiad i nie wie, że wszystko się nagrywa. Nagle aż ją poderwało, gdy usłyszała znajome dźwięki w radiu

Babcia gotuje obiad i nie wie, że wszystko się nagrywa. Nagle aż ją poderwało, gdy usłyszała znajome dźwięki w radiu Źródło: Screen/Youtube/Neil Colie

Babcia standardowo zajmował się gotowaniem obiadu, ale wtedy coś zmusiło ją do zmiany zachowania. Kobieta usłyszała w radiu znajome dźwięki i aż ją poderwało. Cała śmieszna sytuacja została uwieczniona przez członków rodziny.

Babcia zajmowała się zwyczajnymi czynnościami kuchennymi i gotowała sobie w spokoju obiad. Nagle coś sprawiło, że aż ją poderwało. Kobieta błyskawicznie zareagowała na znajome dźwięki muzyki wydobywające się z radia. Cała sytuacja została uwieczniona na filmie. 

Babcia nie mogła się oprzeć muzyce

Babcia mimo że całkowicie była pochłonięta pracą w kuchni, nie mogła się powstrzymać kiedy usłyszała piosenkę, która leciała w radiu. Kobieta nie była w stanie oprzeć się muzyce, a jej ciało zareagowało natychmiastowo. 

Większość osób ma swoją ulubioną piosenkę, która zawsze porywa nas do tańca, więc z pewnością utożsamią się z tą staruszką. Jej szaleńcze pląsy zarejestrowane zostały na filmie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szaleństwa na kuchennym parkiecie 

Gdy kobieta usłyszała swoją ulubioną piosenkę, "Ice Ice Baby" z repertuaru Vanilla Ice, nie była w stanie się powstrzymać i musiała zacząć tańczyć. Wyrwana z codziennych obowiązków babcia nie miała wyjścia i zaczęła swój dziki pląs na kuchennym parkiecie. 

Widać, że babcia musiała być w młodości świetną tancerką, bo nagranie ewidentnie potwierdza posiadanie poczucia rytmu i łatwość w wymyślaniu kroków. Staruszka nie przerywając gotowania tańczy jak szalona. Wykorzystuje nawet przybory kuchenne w celu urozmaicenia swojej choreografii. 

Wiele osób z pewnością nie zdobyłoby się na tego typu zabawę, nawet w domowym zaciszu. Ta kobieta udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans i nie boi się wyrażać siebie w tańcu. Nie wiadomo natomiast jak zareaguje na informację, że wszystko zostało nagrane i że właśnie stała się hitem Internetu.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Patrząc na tę pogodną i roztańczoną staruszkę, wydaje się, że nie będzie miała nic przeciwko temu, a nawet być może ucieszy się swoją sławą w sieci. Jej taneczne umiejętności z pewnością dostarczą jej pokaźnego grona fanów. Może kobieta powinna pomyśleć o założeniu własnego kanału na Youtube, w którym prezentowałaby swoje pasje. Przepisy kulinarne przekazywane na tanecznym parkiecie? Tego chyba jeszcze nie było. 

Najlepsze newsy dnia :

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Jola chciała przed szkołą opalić córeczkę w solarium. Kobieta podała powód, który wielu uzna za żałosny
  5. 4-letni syn wyjawił przedszkolance największy sekret ojca. Złożyła mu propozycję, która na zawsze zmieniła życie mężczyzny

Źródło: lolmania

 

Następny artykuł