Staruszka zadzwoniła pod zły numer telefonu. Do jej drzwi zapukało w końcu 8 nieznajomych osób, wtedy wydarzyło się nieoczekiwane

Staruszka zadzwoniła pod zły numer telefonu. Do jej drzwi zapukało w końcu 8 nieznajomych osób, wtedy wydarzyło się nieoczekiwane Źródło: twitter

Pewna babcia przez pomyłkę zadzwoniła pod zły numer. Okazało się, że za sprawą telefonu w jej mieszkaniu pojawiło się 8 nieznanych jej osób. Wydarzenia, które się tam rozegrały, są niesamowite.

Starsza babcia nie wiedziała, że pomyłka, która miała miejsce w ostatnich dniach, odmieni jej życie. Zrezygnowana kobieta nie liczyła już na nic, a okazało się, że właśnie wtedy doszło do niesamowitego zdarzenia, którego nie zapomni już do końca życia. 

Pewnego dnia babcia zadzwoniła pod zły numer 

Starsza babcia, korzystając ze wspaniałego wynalazku, jakim jest sprzedaż wysyłkowa, postanowiła zadzwonić i zamówić chodzik, który ułatwiałby jej poruszanie się i spacery, które tak uwielbiała. Niestety, chociaż wielokrotnie wybierała już numer sklepu, gdzie chciała zakupić chodzik, nikt nie podnosił słuchawki. 

Pewnego dnia kompletnie zrezygnowana babcia wykręciła numer po raz ostatni, przy czym pomyliła jedną z cyfr. Chociaż znowu nikt nie odbierał telefonu, postanowiła zostawić wiadomość głosową. Po paru dniach w końcu ktoś do niej oddzwonił. 

- Zadzwoniłem do niej i powiedziałem:„ Bernice, mamy dla ciebie chodzik". Powiedziała:„ Niesamowite ”. Myślę, że nadal uważała, że jesteśmy ze sklepu z chodzikami” - relacjonowała kobieta z prokuratury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że babcia zostawiła wiadomość na poczcie głosowej, ale nie w sklepie, a na prokuraturze.  

Zdziwiona babcia otworzyła drzwi nieznajomym 

Prokuratura Okręgowa, do której dodzwoniła się Beatrice, rozczuliła się na wiadomość starszej kobiety. Pracownicy postanowili odwiedzić starszą kobietę. Postanowili też, że sprawią jej niespodziankę w postaci chodzika. 

Tym sposobem ośmioro pracowników Prokuratury Okręgowej zapukała do starszej pani, która myślała, że pracownicy sklepu pojawili się w końcu w jej mieszkaniu. Nie mogła ukryć zadowolenia, gdy okazało się, że to prokuratorzy kupili jej chodzik.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

- Sprawili, że poczułam się tak dobrze. Minęło dużo czasu, odkąd czułem się tak dobrze - powiedziała babcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News