Jego babcia umarła, zaczął porządkować jej garaż. Nagle dokonał odkrycia, które ścięło go z nóg

Jego babcia umarła, zaczął porządkować jej garaż. Nagle dokonał odkrycia, które ścięło go z nóg Źródło: Unsplash / chuttersnap

Babcia trzymała w garażu sporo niepotrzebnych śmieci. Kiedy odeszła, wnuk zajął się porządkowaniem zagraconego pomieszczenia. To, co tam znalazł, na zawsze zmieniło jego życie.

Babcia lubiła trzymać stare i niepotrzebne rzeczy w swoim garażu. Kiedy kobieta zmarła za porządki wziął się jej wnuk. Dokładnie przeglądał i segregował wszystkie zgromadzone przez nią rzeczy, które uzbierała przez całe swoje życie. Nagle zobaczył coś, co na zawsze zmieniło jego życie. 

Babcia trzymała mnóstwo staroci w garażu

Mieszkaniec Dorchester w Wielkiej Brytanii zaczął porządkować mieszkanie po śmierci swojej babci. Kobieta przez całe życie zgromadziła wiele rzeczy, a większość z nich trzymała w swoim garażu. Anglicy uwielbiają starocie, dlatego kobieta miała w pomieszczeniu wiele śmieci i niepotrzebnych przedmiotów. Mężczyzna dokładnie przeglądał i segregował jej wieloletnie zbiory. Nagle zobaczył coś, co zupełnie odmieniło jego życie. 

Mężczyzna wśród góry śmieci dostrzegł mały, niepozorny czajniczek. Był koloru turkusowego, a do jego pokrywki przyczepione były ozdoby kształcie owoców brzoskwini. Na pierwszy rzut oka wydawał się całkowicie pozbawiony wartości, jednak nic bardziej mylnego. Wystarczyło zajrzeć na spód naczynia, by przekonać się, jak wielki skarb mężczyzna trzyma w swoich dłoniach.

Babcia prawdopodobnie odziedziczyła wyjątkowy dzbanek po swoich przodkach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na spodzie naczynia znajdował się nadruk informujący, że było ono kiedyś własnością o chińskiego władcy Qianlonga, który rządził Mandżurią do 1795 roku. Ten zupełnie zwykły dzbanek okazał się prawdziwym skarbem, wartym olbrzymich pieniędzy, wszystko przez sygnaturę, potwierdzającą jego pochodzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP

2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Mężczyzna wystawił cenne znalezisko na aukcji  i nie musiał długo czekać, by osiągnęło zawrotne sumy. Po 10 godzinach cena wynosiła już 800 tysięcy funtów. Ostatecznie, zwycięzca aukcji zapłacił za dzbanek ponad milion funtów, ale jego tożsamość pozostaje tajna. Szczęśliwy znalazca niespodziewanie został milionerem, dzięki rodzinnej pamiątce wygrzebanej w garażu babci.


dukesauctions

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: Webniusy

Następny artykuł