Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton

Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton Źródło: fot. flickr.com/Babij

Babcia i jej wnuczek zostali okropnie poszkodowani w wypadku podczas wakacji. Do zdarzenia doszło nad morzem - seniorka upadła z dzieckiem na ręce. Na nieszczęście uderzyła się głową w beton.

Babcia dla swoich wnucząt jest gotowa zrobić niemalże wszystko, a ta historia jest tego najlepszym przykładem. Na trzecim molo w Ustce doszło do potwornego wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby: seniorka oraz jej 2-letni wnuczek. Oboje tuż po zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitala, gdzie oddano ich w ręce specjalistów, natomiast wyjaśnianiem tego, jak doszło do wypadku, zajęła się policja.

Niestety tak to bywa, że czasami wystarczy chwila nieuwagi i o wypadek nietrudno. W tej konkretnej sytuacji babcia wraz z wnuczkiem upadli z wysokości około 2 metrów, co może nie wydawać się jakąś wielką wysokością, ale pamiętajmy, że nawet taki upadek może okazać się śmiertelny.

Babcia wraz z wnuczkiem wylądowali w szpitalu

Bez wątpienia tegoroczne wakacje nie zostaną zapamiętane jako najbezpieczniejsze. Mimo że mamy dopiero drugą połowę lipca, to i tak nad polskim morzem miały miejsce setki wypadków, a niektóre zakończyły się tragicznie. Jeżeli chodzi o upadki z wysokości najniebezpieczniejsze są urazy głowy, a warto wspomnieć, że upadając z 2 metrów, nasza głowa znajduje się o wiele wyżej, przez co nawet taka wysokość może okazać się śmiertelna.

Niestety kobieta, która uległa wypadkowi w Ustce, upadła bardzo niefortunnie, ponieważ uderzyła swoją głową o beton. Wedle relacji z rany wydobywała się masa krwi. Zarówno seniorka, jak i jej wnuczek, zostali zabrani do szpitala w Słupsku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obrażenia malca wskazują, że jego babcia starała się chronić go podczas upadku, przez co wyszedł z tego zdarzenia praktycznie bez żadnych poważnych obrażeń. Kobieta nie miała tyle szczęścia i w piątek została przetransportowana na oddział chirurgii w ciężkim stanie.

Policja próbowała już przesłuchać kobietę, aby dowiedzieć się, dlaczego i w jakich okolicznościach doszło do wypadku, jednak jej stan zdrowia nie pozwalał na rozmowę. Teraz jej los spoczywa w rękach lekarzy, którzy dołożą wszelkich starań, aby kobieta wróciła do dawnej formy, chociaż nie będzie to łatwe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak jest WŚCIEKŁY. Oskarża się go o coś tak absurdalnego, że aż ręce opadają. Brak słów!
  2. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  3. Mama Dawidka otrzymała cios w najczulsze miejsce w sercu. Szybko interweniowała dziennikarka Polsatu
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

źródło: O2

Następny artykuł