Babcia zmarła w wieku 75-lat. Wtedy otworzyli lodówkę i zamarli, tak przerażającego widoku nie mogli się spodziewać

Babcia zmarła w wieku 75-lat. Wtedy otworzyli lodówkę i zamarli, tak przerażającego widoku nie mogli się spodziewać Źródło: Pexels.com / Shashank Kumawat

Babcia od dłuższego czasu nie pojawiała się na podwórku, więc zaniepokojeni sąsiedzi wezwali służby. Okazało się, że kobieta zmarła. Policjanci, poza jej zwłokami, dokonali w jej domu innego, wstrząsającego odkrycia. Nigdy nie spodziewali się, że po otwarciu lodówki ich oczom ukaże się tak wstrząsający widok.

Babcia mieszkała w domu wielorodzinnym w mieście Tooele w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych. Sąsiedzi od dłuższego czasu nie widzieli jej na zewnątrz, co zaczęło ich niepokoić. W końcu postanowili wezwać odpowiednie służby. Kiedy policja weszła do domu kobiety, znalazła na podłodze jej zwłoki. 75-latka zmarła z przyczyn naturalnych. W trakcie przeszukiwania domu staruszki funkcjonariusze dokonali jeszcze jednego, mrożącego krew w żyłach odkrycia. Dosłownie i w przenośni.

Babcia od 10 lat trzymała w zamrażarce swojego męża

W lodówce zmarłej 75-latki znaleziono ciało jej męża, Paula Mathersa. Najbardziej szokującym w tej sprawie jest fakt, że mężczyzna nie żył od co najmniej dekady. Sąsiedzi nie mogli w to uwierzyć. Uważają, że staruszka była bardzo miłą, niesprawiającą nikomu problemów, a już na pewno niezdolną do wyrządzenia komuś takiej krzywdy kobietą. Opowiedzieli także mediom, że babcia około 10 lat temu przekazała im, że mąż ją opuścił.

Oprócz tego porażającego odkrycia, w domu zmarłej kobiety znaleziono list jej męża, w którym oświadczał, że jego małżonka go nie zabiła. Co więcej, został on poświadczony notarialnie. Funkcjonariusze dotarli do osoby, która w 2008 roku przyjęła takie oświadczenie. Przesłuchany notariusz twierdzi, że nie przeczytał notatki, a jedynie podstemplował ją i podpisał bez wiedzy o jej treści. 

69-latek był weteranem

Pracownicy policyjnego laboratorium ustalili, że ciało mężczyzny najprawdopodobniej trafiło do zamrażarki między lutym a marcem 2009 roku. Sąsiedzi po raz ostatni widzieli Paula 6 lutego 2009 roku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Co ciekawe, 69-latek był weteranem, więc w ciągu 10 lat mógł liczyć na 177 tysięcy dolarów z państwowej kasy. Żona mogła pobierać jego świadczenia. Śledczy badają, czy zmarła kobieta przyczyniła się do śmierci swojego męża. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News