Owczarek zaatakował babcię z wnuczką, dotkliwie je pogryzł. Na tym jednak nie skończył, koszmarne doniesienia z polskiego miasta

Owczarek zaatakował babcię z wnuczką, dotkliwie je pogryzł. Na tym jednak nie skończył, koszmarne doniesienia z polskiego miasta Źródło: youtube.com/ Ciekawski jak Polak

Babcia i wnuczka zostały brutalnie zaatakowane przez bezpańskiego owczarka niemieckiego. 16 grudnia w Stalowej Woli doszło do przerażających wydarzeń z udziałem agresywnego psa, który nie skończył na dwóch ofiarach. Potrzebna była interwencja policji.

Babcia i wnuczka w trakcie godzin popołudniowych zostały zaatakowane przez psa. Przy ulicy Poniatowskiego w Stalowej Woli doszło do przerażających scen, w trakcie których dwie kobiety i piesek należący do starszej z nich zostały brutalnie poszarpane przez owczarka niemieckiego. Na tym zwierzę jednak nie skończyło i szukało dalszych ofiar na ulicach miasta.

Babcia i wnuczka przechadzały się ulicami Stalowej Woli. Wtedy zostali zaatakowani przez psa

Kobiety, które wybrały się na spacer z psem rasy maltańczyk, zostały zauważone przez owczarka niemieckiego, który bardzo agresywnie zareagował na ich obecność na ulicach. Pies podbiegł i zaczął warczeć, po czym wgryzł się w nogę seniorki. Maltańczyk należący do babci próbował ją bronić, wtedy jednak i on padł ofiarą kłów bezpańskiego zwierzaka. Dodatkowo ucierpiała wnuczka, która doznała obrażeń ręki.

Kilka godzin później pies kontynuował swoje krwawe żniwa. Zauważył 18-letniego chłopaka, który wracał ze swoim kolegą po łowieniu ryb. Mieszkaniec miasta wykazał się dużą siłą fizyczną. Udało mu się obronić i obezwładnić zwierzęcego agresora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja zajmuje się sprawą psa

Kiedy 18-latek unieruchomił zwierzę, zadzwonił na policję, a ta poddała psa obserwacji i podjęła działania na celu ustalenia jego właściciela. Nie będzie to łatwe, ponieważ zwierzę nie posiadało obroży, ani chipa - z tego powodu pies jak na razie jest nieznanego pochodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Wszystkie osoby ranne po atakach agresywnego owczarka niemieckiego zostały skierowane do szpitala i pozostają pod opieką lekarzy. Maltańczyk, który próbował obronić swoją panią, przeżył atak, ale musiał trafić do lekarza weterynarii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News