Babcia 7 wnucząt i matka 13 dzieci zrobiła USG. Wtedy lekarze odkryli coś, czego nie spodziewali się zupełnie

Babcia 7 wnucząt i matka 13 dzieci zrobiła USG. Wtedy lekarze odkryli coś, czego nie spodziewali się zupełnie Źródło: .

Babcia 7 wnucząt i matka 13 dzieci zrobiła coś, co zaskoczyło cały świat. Kiedy lekarze zrobili jej USG, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Babcia z Niemiec wychowała już w swoim życiu 13 dzieci, z których część ma już swoje własne pociechy. Bez wątpienia razem stanowią naprawdę dużą rodzinę, w której nie brakuje miłości i wspólnego szacunku. O Annegret Raunigk zrobiło się głośno już w 2005 roku, kiedy jako 55-latka urodziła swoje 13. dziecko, stając się przez to najstarszą matką na świecie.

W tym samym roku kobieta przeszła na emeryturę i w całości oddała się swojej jakże licznej rodzinie, chociaż nie było to jeszcze jej ostatnie słowo. Gdy lekarze zrobili jej USG, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

65-letnia babcia zaszła w ciąże

65-letnia kobieta poddała się sztucznemu zapłodnieniu na Ukrainie i bardzo cieszyła się, że znowu zostanie mamą. Oczywiście, kiedy wieść się rozniosła, to pojawiła się wokół niej cała masa krytyki wskazującej, że Annegret  jest już zwyczajnie za stara na kolejne dziecko, ale ona nic sobie z tego nie robiła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już sam fakt, że osoba w takim wieku jest w ciąży, to nie lada fenomen, ale jeszcze dziwniej się zrobiło, kiedy Annegret udała się na badanie USG. Patrząc na ekran, lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom, a wszystko dlatego, że okazało się, że 65-latka spodziewa się narodzin czworaczków.

Nie tylko lekarze nie mogli uwierzyć w wyniki badań, ale Annegret  postanowiła kontynuować ciążę, która została przerwana w 26 tygodniu poprzez cesarskie cięcie. Było to konieczne, ponieważ według lekarzy łono kobiety nie wytrzymałoby ciśnienia związanego z porodem drogami natury.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Lekarze byli nawet zaskoczeni, bo cały zabieg przebiegł bardzo sprawnie i już po niedługim czasu, kiedy cała piątka doszła do siebie, to Annegret wraz ze swoimi dziećmi wróciła do domu, gdzie czekała na nich cała rodzina, która również bardzo cieszyła się z narodzin kolejnych maluchów.

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

 

źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu