Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo

Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo Źródło: unsplash.com/Jeremy Wong

Babcia znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Biadoliła, płakała i pojękiwała. Myślała, że to koniec i już zawsze będzie musiała nieść swój krzyż. Nagle na horyzoncie pojawiła się pomoc, dwójka nastolatków ukróciła jej cierpienia.

Babcia była przekonana, że sobie nie poradzi. Staruszka, choć na początku zachowywała się świadomie, po niedługiej chwili panikowała słaniała się na nogach i łapała się za głowę. Jej zachowaniem zainteresowało się dwóch nastolatków przebywających niedaleko.

Nastolatkowie zainteresowali się dźwiękami dochodzącymi z parkingu

Teresa Gill uwielbiała swojego 17-miesięcznego wnuka. Kiedy tylko miała okazję spędzić z nim nieco więcej czasu lub opiekować się pod nieobecność rodziców była wniebowzięta. Tego dnia zabrała dziecko na przejażdżkę i planowała wiele rozrywek dla małego szkraba.

Jack Long i Shane Simpson mieli akurat trening na boisku niedaleko parkingu, na którym chwilowo zatrzymała się babcia. Oboje uprawiali futbol amerykański i grali w drużynie Missouri. Kończąc trening i powoli zmierzając w stronę parkingu usłyszeli bardzo dziwne odgłosy. Krzyki, jęki, a do tego dźwięki głuchego uderzania w metal i szybę. Byli przekonani, że albo komuś dzieje się krzywda, albo ktoś próbuje włamać się do auta.

Babcia próbowała roztrzaskać szybę w swoim aucie. Nie spodziewała się, że spotka ją takie szczęście

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatkowie ku swojemu zdziwieniu zobaczyli starszą panią, która próbowała z całych swoich sił rozbić szybę w aucie. Osuwała się przy tym na ziemię, łapała za głowę i płakała. Chłopcy podeszli do niej sądząc, że zatrzasnęła kluczyki w aucie i chcieli pomóc wezwać speca od zamków. Zachowanie staruszki nie wskazywało jednak na błahostkę. Wykrzyczała tylko 4 słowa: "W aucie jest dziecko!". Rzeczywiście, kiedy osłaniając się od promieni słonecznych zajrzeli przez szybę do środka pojazdu, zauważyli maleńkie dziecko, któremu groziła śmierć z przegrzania.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

W jednym momencie zakręciło im się w głowie. Czy dadzą radę roztrzaskać szybę i pomóc dziecku? Nie wiadomo, od jaka dawna przebywało w aucie, kiedy babcia przez przypadek zatrzasnęła drzwi. Na zewnątrz było aż 35 stopni Celsjusza, a w środku na pewno 2 razy więcej - samochód stał na pełnym słońcu, a szyby były zamknięte. Jeden z nastolatków wyrwał młotek kobiecie i z całych sił uderzył w okno. Na szczęście jego siła przewyższała siłę babci, a szkło rozsypało się w drobny mak, na szczęście nie robiąc krzywdy 17-miesięcznemu Liamowi. Wnuk nie miał żadnych poważnych objawów przegrzania, a seniorka do tej pory widząc młodzieńców dziękuje im za pomoc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

 

Źródło: Newsner

Następny artykuł