Ta urocza babcia to najbardziej okrutny morderca wszech czasów. Doniesienia o jej przestępstwach porażają

Ta urocza babcia to najbardziej okrutny morderca wszech czasów. Doniesienia o jej przestępstwach porażają Źródło: Leon County Sheriff's Office (archiwa policyjne)

Babcia wygląda pozornie na wyjątkowo sympatyczną i dobroduszną staruszkę, która mogłaby miłością obdarzyć wiele wnucząt. Ciężko uwierzyć, że tak naprawdę jest jednym z najokrutniejszych morderców wszech czasów, a czyny, których się dopuściła, mrożą krew w żyłach.

Babcia poinformowała policję o zabójstwie swojego męża, a funkcjonariusze długo nie mogli zrozumieć, co stało się w domu uroczej pani w dzień morderstwa. Okoliczności śmierci zupełnie nie zgadzały się śledczym, którzy dopiero po latach odkryli przerażającą prawdę. Babcia, która częstowała funkcjonariuszy ciasteczkami i wydawała się przemiłą staruszką, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, w rzeczywistości była brutalną morderczynią, o której rozpisują się teraz media.

Babcia była ich sąsiadką przez lata. Nie wiedzieli, że mają do czynienia z morderczynią

Norma Allbritton to urocza staruszka, którą dobrze znali lokalni mieszkańcy stanu Teksas. Nie wiedzieli jednak, że w rzeczywistości jest ona niezwykle niebezpieczna. Prawda o jej morderstwie wyszła na jaw dopiero po latach. Jak donosi "The Eagle", w maju 1984 roku pewnego dnia Norma powiadomiła służby o nietypowym zdarzeniu. Wyznała funkcjonariuszom, że dopiero wróciła do domu, ale rzekomo tajemnicze "przeczucie" kazało jej wstrzymać się chwilę z otwieraniem drzwi. Spojrzała przez okno i zobaczyła leżącą na podłodze strzelbę, a także zakrwawione ciało swojego męża, co miało ją przerazić. Policja przyjechała więc na miejsce i wdarła się do domu Normy. Na miejscu faktycznie znaleźli ciało jej męża - w dodatku brutalnie postrzelone kilkukrotnie.

Później rodzina Normy zgłosiła policji, że feralnego dnia z ich domu zniknęło kilka tysięcy dolarów. To w pewnym sensie miało uwiarygodnić motywy zbrodni i sugerować, że mogli dokonać jej złodzieje, którzy włamali się do domu państwa Allbritton, by się wzbogacić. Mąż Normy stanął im na drodze, więc pozbyli się go w wyjątkowo brutalny - zabijając mężczyznę na miejscu. Wszystko wydawało się logiczne, jednak prawda okazała się szokująca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażająca prawda wyszła na jaw dopiero po latach

Dowody, które wtedy zebrano, a także okoliczności zbrodni, zostały przez funkcjonariuszy zbadane ponownie w 2015 roku. Tym razem jednak policjanci przyjrzeli się im przy użyciu najnowszych technologi  i ze zdziwieniem stwierdzili, że to definitywnie Norma stoi za zabójstwem swojego męża.

Babcia została oskarżona o morderstwo dopiero trzydzieści pięć lat później i aresztowano ją w lipcu tego roku. Dzisiaj Norma ma 84 lata, a na całym świecie zasłynęła jako jeden z najokrutniejszych i najbardziej wyrafinowanych morderców świata. Na ten moment nie wiadomo czy przyznała się do winy. Prokuratura poświęca cały swój czas sprawie morderczyni, która niemalże zabrała brutalną prawdę o morderstwie do grobu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News