Ma 65 lat, uroda to jej tajny atut. Deklasuje nie tylko rówieśniczki, ale też nastolatki

Ma 65 lat, uroda to jej tajny atut. Deklasuje nie tylko rówieśniczki, ale też nastolatki Źródło: instagram.com/iconoalfano

Ta babcia jest najprawdopodobniej najseksowniejszą na świecie. 65-latka jest znana ze swojej nieprawdopodobnej urody. Mimo wieku kobieta ma swoje sposoby na utrzymywanie urody, której mogą pozazdrościć jej nawet nastolatki.

65-letnia babcia jest prawdziwą gwiazdą internetu. Graciela Ines Alfano Casanova, która urodziła się w 1954 roku, może o sobie samej mówić jako o najładniejszej seniorce na świecie. Gwiazda argentyńskiego modelingu i aktorstwa już od najmłodszych lat uchodziła za jedną z największych piękności swojego kraju, ale to, jak prezentuje się w wieku 65 lat, jest wprost powalające. Takiej figury i wyglądu mogą jej pozazdrościć wszystkie nastolatki na świecie.

Babcia szokuje swoją urodą. Kochają się w niej pokolenia Argentyńczyków

Casanova, która zaczęła swoją karierę w latach 70., z miejsca została uznana za jedną z największych ikon piękna w Argentynie. Lata mijały i jej koledzy oraz koleżanki z planu zaczęli się starzeć, a potem odchodzić z przemysłu filmowego. Ona nadal wygląda tak, jakby ledwo co zadebiutowała przed kamerą.

Fani jej instagrama mogą podziwiać piękne kształty, zadbaną cerę, a sama zainteresowana mimo wieku nadal wstawia zdjęcia w kostiumach kąpielowych, zdając sobie sprawę, jak wielkie emocje budzi wśród o wiele młodszych mężczyzn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekret urody tajemnicą Argentynki

Aktorka, która bardzo często jest pytana przez dziennikarzy o to, jak dba o samą siebie, odpowiada bardzo wymijająco mówiąc, że utrzymywanie sylwetki w dobrym stanie jest obowiązkiem każdej kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

- Mam świadomość swojego ciała. Uważam, że każda kobieta powinna o siebie dbać. To jest wpisane w naszą naturę - twierdzi artystka.

Krytycy gwiazdy twierdzą, że artystka dużą część swojego majątku przeznacza na operacje plastyczne i dlatego nie chce opowiadać o sposobach na utrzymanie tak znakomitej sylwetki, ale sama Casanova nawet nie odnosi się i nie wdaje dyskusje z hejterami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Popularne

Następny artykuł