64-letnia babcia poszła na włam z wielkim łomem. Policjanci odkryli co ukradła i zrobiło im się strasznie przykro

64-letnia babcia poszła na włam z wielkim łomem. Policjanci odkryli co ukradła i zrobiło im się strasznie przykro Źródło: Unsplash/Kamila Maciejewska

Babcia zdecydowała się na popełnienie przestępstwa. Zaplanowała je z precyzyjną dokładnością, chwyciła łom i poszła kraść. Kiedy policjantom udało się odkryć, co było przedmiotem kradzieży, natychmiast zrobiło im se niesamowicie przykro.

Babcia nie mogła dłużej czekać na pieniądze z emerytury. Wiedziała, że nie poradzi sobie do końca następnego miesiąca. Nie w takich warunkach, w jakich przyszło jej na starość żyć. Postanowiła zawalczyć o swój dobrobyt z bronią w ręku razem z synem, który obiecał jej pomóc.

Brzmi to jak opis pilotażowego odcinka nowego serialu, jednak niestety tak nie jest. To historia, która zdarzyła się w naszym kraju, a dokładniej w Kobyłce .

Babcia dokonała kradzieży z łomem w ręku 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko miała doskonale zaplanowane. Kobieta namówiła swojego syna, żeby razem z nią popełnił "małe" przestępstwo. Chłopak nie odmówił swojej mamie i obiecał, że pomoże jej przy kradzieży. W najgorszym przypadku będzie miała obok siebie kogoś młodszego i zwinniejszego. 

Tuż przed samym skokiem kobieta przygotowała broń, przedstawiła plan działania i razem z synem ruszyła do akcji. Postanowili okraść auto dostawcze. Niby nic trudnego z łomem w ręku. Pechem dla złodziei było to, że zauważyła ich policja. Funkcjonariusze opisując zdarzenie powiedzieli, że zauważyli dziwnie zachowującą się parę przy samochodzie. Okazało się, że interwencja policji przyniosła skutki, bo zaledwie przed chwilą babci i mężczyźnie udało się włamać do samochodu.

Policjanci przy samochodzie znaleźli rozsypane warzywa i kobietę z synem. Babcia pod kurtką chwała łom, a mężczyzna wypełnioną po brzegi torbę z kradzionymi produktami, a dokładniej z 30 kilogramami ziemniaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Za włamanie do samochodu dostawczego i próbę kradzieży produktów spożywczych usłyszeli zarzuty. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności za wyżej wymienione przestępstwo. Cała historia bardzo wzruszyła policjantów, którzy byli świadkami tego, jak uboga kobieta zmuszona była do kradzieży, żeby ugotować obiad. Zwykle złodzieje chcą się wzbogacić i liczą na ogromne pieniądze, a ta emerytka po prostu nie miała już pieniędzy, by kupić jedzenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Została zgwałcona przez brata, gdy miała 14 lat. Ostateczny cios wymierzyli jej jednak rodzice
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

źródło: radiozet

Następny artykuł