92-letnia babcia miała dostać od wnuczka upragnioną przesyłkę. Gdy przyjechał kurier, zamarła, nie miał dla niej litości

92-letnia babcia miała dostać od wnuczka upragnioną przesyłkę. Gdy przyjechał kurier, zamarła, nie miał dla niej litości Źródło: .

Babcia miała dostać od wnuczka swoje ulubione wino. Po kilku dniach kurier stanął u progu jej drzwi, gdy nagle wydarzyło się coś, czego staruszka zupełnie nie mogła się spodziewać.

92-letnia babcia długo czekała na prezent od wnuczka. Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że kurier, który przyjedzie do jej domu, okaże się tak bezwzględny. Bliski staruszki wciąż nie potrafi zrozumieć, dlaczego pracownik firmy kurierskiej zachował się w taki sposób. 

Babcia miała dostać od wnuczka wino. Kurier nie miał litości 

Wszystko miało w miejsce w Seaham w Wielkiej Brytanii. Pod dom 92-letniej Louise Wilkinson przyjechał pewnego dnia kurier, który miał wręczyć jej przesłane od ukochanego wnuczka, wymarzone wino. Młody mężczyzna zapukał do drzwi, jednak nim wręczył przesyłkę kobiecie, poprosił ją o okazanie dowodu, by upewnić się, że jest osobą pełnoletnią. 

Zdezorientowana staruszka tłumaczyła, że nie ma przy sobie dowodu osobistego, bowiem ten od roku 2011 nie jest w Wielkiej Brytanii konieczny do wyrobienia, a innych dokumentów, które byłyby aktualne, nie posiada. Kurier przyznał wprost, że mimo wyraźnie widocznego, dumnego już wieku Louise, nie wyda jej paczki opierając się o politykę firmy. 92-latka była w szoku i prosiła go o zrobienie wyjątku, jednak on pozostawał niewzruszony i nie miał dla niej litości. Po krótkiej kłótni wsiadł do samochodu i odjechał.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kurier pozostawał niewzruszony 

Następnego dnia kurier znów zapukał do drzwi staruszki, tym razem również prosząc o dowód. Kobieta postanowiła okazać mu kartę miejską, gdzie widniało jej zdjęcie i data urodzenia, jednak zdaniem pracownika "karta miejska nie widnieje w wykazie akceptowanych dokumentów tożsamości". Kurier znów zabrał przesyłkę ze sobą przyznając, że zostanie ona wydania Louise dopiero wtedy, gdy okaże mu dowód osobisty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta z Polski brutalnie zaatakowana. Napastnicy użyli strasznego narzędzia

2. Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia Polaków. Nie żyje wielka legenda

- Nie rozumiem czemu to nie może działać jak w zwykłym supermarkecie, gdzie dowód jest sprawdzany, jeśli rzeczywiście ktoś wygląda na mniej niż 18 lat. Ale moja babcia ma 92 lata i wątpię, by ktokolwiek uważał, że jest za młoda, by pić alkohol - powiedział dla "The Sun" wnuk kobiety Carl Johnston. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

Źródło: polsat news 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News