Babcia ma 107 lat i zdradziła sekret długowieczności. Nie chodzi o zdrowy tryb życia, popłaczecie się ze śmiechu

Babcia ma 107 lat i zdradziła sekret długowieczności. Nie chodzi o zdrowy tryb życia, popłaczecie się ze śmiechu Źródło: Twitter/WISH-TV

Babcia przeżyła aż 107 lat, co jest naprawdę imponującym wynikiem. W dzień jej urodzin mówiła o niej cała okolica. Babcia żyła aż 107 lat, co zawdzięcza swojemu dość niespotykanemu trybowi życia. Jej "zasady" dosłownie rozbawiły internautów do łez.

Babcia zdradziła sekret długowieczności, który według niej zapewnił jej tak sędziwy wiek. Solenizantka niedawno obchodziła swoje 107 urodziny, a podczas zorganizowanej przez nią imprezy urodzinowej (pomogli jej przy tym przyjaciele i mieszkańcy okolicy, a także opiekunowie w domu starców) reporterzy przeprowadzili z nią krótki wywiad. Chcieli za wszelką cenę poznać odpowiedź "w jaki sposób dożyć stu lat", co jest marzeniem tak wielu osób. Babcia wyjawił im tajemnicę, której zupełnie się nie spodziewali. Po jej usłyszeniu zebrani pękali ze śmiechu.

Babcia wyjawiła sekret długowieczności. Czy chodzi o zdrowy tryb życia? Nie, to coś zupełnie innego

Louise Signore niedawno obchodziła swoje 107 urodziny. To piękny wiek, do którego dożyć chciałoby wielu. Niewielu wie jednak, co należy zrobić, aby dożyć choćby 100 urodzin. Reporterzy "CBS New York" postanowili przeprowadzić ze stulatką wywiad, w którym poprosili ją o poradę. W czym tkwi sekret długowieczności Louise? To proste.

 - Wydaje mi się, że tajemnica długowieczności tkwi w nieposiadaniu męża. Moja siostra, patrząc na mnie, żałuje, że wyszła za mąż - wyznała dla "CBS New York", co rozbawiło wszystkich do łez.

Trzeba przyznać, że porada jest naprawdę zaskakująca i, jak twierdzą internauci, przezabawna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowe porady babci Louise

Oprócz braku męża Louise uważa, że długowieczność jest także efektem jej podejścia do życia. Louise wyznaje prostą zasadę - korzystaj z życia z uśmiechem na ustach. Babcia Louise ma ciągle zapełniony harmonogram swojego dnia. Zachęca także innych, aby również nieustannie wykorzystywali każdą chwilę, jaka została im dana. W życiu Louise nie ma miejsca na nudę. Jest za to miejsce na różnorodność i na przyjaźń.

 - Kiedy inni ćwiczą - ja też ćwiczę, kiedy inni grają w bingo po obiedzie - ja także, kiedy inni tańczą - tańczę - mówi Louise reporterom "CBS New York".

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu