Przez 16 lat trzymała zwłoki babci w zamrażarce. Powód wywołuje ciarki na całym ciele

Przez 16 lat trzymała zwłoki babci w zamrażarce. Powód wywołuje ciarki na całym ciele Źródło: York County Sheriffs Office Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/USA-Cynthia-Black-trzymala-zwloki-babci-w-zamrazarce-przez-16-lat-Powod-jest-przerazajacy

Babcia zmarła 16 lat temu. Od tego czasu jej wnuczka przetrzymywała jej ciało w swoim mieszkaniu w zamrażarce. Sprawa zupełnie przez przypadek wyszła na jaw. Przy okazji okazało się, dlaczego kobieta zdecydowała się na to przerażające zachowanie. Powód, który podała, wywołuje ciarki na całym ciele.

Babcia Cynthii Black pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych zmarła 16 lat temu. Od tego czasu jej ciało znajdowało się w zamrażarce. Wnuczka nie poinformowała nikogo o śmierci babci z przerażającego powodu. Dopiero kilka dni temu cała sprawa ujrzała światło dzienne.

Babcia zmarła 16 lat temu. Od tego czasu jej ciało znajdowało się w zamrażarce

Glenora Reckord Delahay, babcia Cynthii Black zmarła w wieku 97 lat. O jej śmierci wiedziała tylko jej wnuczka. Dziś 61-letnia kobieta została aresztowana. Sprawa ujrzała światło dzienne przez przypadek, kiedy w mieszkaniu pojawiły się kobiety zainteresowane kupnem mieszkania. 

Podczas oględzin mieszkania otworzyły zamrażarkę, a ich oczom ukazał się widok, którego nigdy nie zapomną. W środku znajdowało się ciało. O znalezisku natychmiast została poinformowana policja. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zabezpieczyli zwłoki i aresztowali wnuczkę. W toku śledztwa wyszło na jaw, dlaczego Cynthia Black zataiła informację o śmierci babci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Babcia nie żyła, wnuczka pobierała jej świadczenia

Zgodnie z informacjami, które przekazał "New York Post", Cynthia Black zeznała, że przechowywała ciało babci w zamrażarce, by pobierać świadczenia pieniężne, które babcia otrzymywała od państwa. Wnuczka dodała, że były jej potrzebne, by uregulować długi. Niestety, pieniędzy nadal nie wystarczało, dlatego musiała wystawić dom na sprzedaż i niestety, to właśnie niefortunnie doprowadziło odnalezienia zwłok. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice

2. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski

Cynthia Black oskarżona jest zbezczeszczenie zwłok, kradzieży oraz czerpania korzyści z tych czynów. Kobieta od 16 lat pobierała świadczenia, które należały się jej babci. Śledczym udało się ustalić, że Glenora Reckord Delahay początkowo przetrzymywana była w piwnicy, dopiero później jej wnuczka przeniosła ciało do zamrażarki. Co więcej, Cynthia Black w 2007 roku zmieniała mieszkanie, pilnując tego, by zwłoki przez cały czas były z nią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wieści dla ministra Szumowskiego. Ponad 40% Polaków domaga się jego dymisji
  2. Tragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lata
  3. Pięknie zdobi ogród i nie wymaga żadnej pielęgnacji. Dzięki niej każdego roku będziesz pękać z dumy
  4. Przez pandemię szef zmniejszył twoje wynagrodzenie? Niestety, nie mamy dobrych wieści
  5. Niemal 2 miliony Polaków zażywa jeden lek. Uwaga, może zwierać rakotwórczą substancję
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News