Przerażające zdjęcia z dużego polskiego miasta. To czeka również resztę kraju

Przerażające zdjęcia z dużego polskiego miasta. To czeka również resztę kraju Źródło:

Po wyjątkowo mroźnej zimie, która nie odpuszczała aż do samego końca, przyszedł czas na ulewne wiosenne deszcze. Jedno z dużych miast na własnej skórze przekonało się, o sile natury. Konin i jego mieszkańcy przechodzą ciężkie chwile.

Dziś nad całą Polską zebrały się czarne chmury i to dosłownie. Ulewne deszcze nawiedziły znaczną część kraju, postępując z zachodu na wschód. Wiele miejsc doznało podtopień i utrudnień w ruchu drogowym. Straż Pożarna ma pełne ręce roboty. W ruch poszły także pompy, którymi zlikwidowano skupiska wody w tunelach i piwnicach. Dzisiejsza noc z pewnością nie będzie spokojna.

Konin ucierpiał najbardziej

Obecnie litry wody spadają na stolicę Polski. Burza z piorunami trwa tam od około godziny. Wydaje się jednak, że najbardziej ucierpiał Konin w Wielkopolsce, gdzie ulicami dosłownie spłynęły rzeki. W mieście wybiły studzienki, a poziom wody spowodował gigantyczne korki. niema całkowicie zalany został tunel na miejscowym dworcu kolejowym, gdzie woda sięga wysokich stopni schodów, a przejście bez zamoczenia jest niemożliwe. Do tego doszedł grad, który zasypał Konin i zmusił przechodniów do szukania schronienia. Wiele wskazuje na to, że podobna przeprawa czeka resztę kraju. Ulewy potrwają jeszcze całą noc.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS przeprasza! „Rząd zawalił na całej linii”
  2. Tragiczny koniec kazirodczego romansu
  3. Strzały przed prokuraturą w Szczecinie! Szaleniec rzucił się z nożem
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu