Posłowie PiS: Adam Hofman, Mariusz Kamiński, Adam Rogacki oraz Dawid Jancewicz wraz ze swymi żonami niemalże zmusili samolot Ryanair do lądowania. Poszło o zbyt głośne zachowanie na pokładzie i… zabronione picie własnego alkoholu.

Towarzystwo wsiadając na pokład było już podpite. Po godzinie alkohol uderzył do głów żon polityków. Kobiety upoiwszy się wyskokowymi napojami zaczęły robić awanturę. Politycy spokojnie rozmawiali z pasażerami, aczkolwiek żonom nie udzielił się pogodny klimat podróży. Panie sączyły trunki, które zakupiły wcześniej. Picie własnego alkoholu jest zabronione, więc stewardesy chciały zabrać kobietom butelki.

– To są nasze prywatne rzeczy! – krzyknęły Joanna Hofman z Anną Jackiewicz. Ta druga chwyciła stewardesę za łokieć i zaczęła odciągać od siedzenia.

– Nie dotykaj mnie, bo wezwę policję ? rzuciła po angielsku stewardessa.

Na co żona europosła zaczęła ją szturchać i prowokacyjnie mówić: I touched you, call the police (Dotknęłam Cię! Wezwij policję).

– Moja żona przeprosiła całą załogę. Nie była pijana, ale bardzo boi się latać. Stres spowodował, że wywiązała się dyskusja, która absolutnie nie powinna była mieć miejsca ? tłumaczy „Faktowi” europoseł Jackiewicz.

Kobiety uspokoił dopiero kapitan. Sprawę skomentował na Facebooku Artur Zawisza:

zawisza

 

źródło: fakt.pl

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.