Jeden z liderów Ruchu Narodowego Artur Zawisza starł się  w studiu TVP z reprezentantem Twojego Ruchu Andrzejem Rozenkiem. Narodowiec stwierdził, że należy powiesić Urbana, a Rozenek „się wywinie”. 

Zawisza podkreślił, że chciałby powiesić komunistów, ponieważ „oni zabijali Polaków”. Powiedział, że należy przywrócić karę śmierci i zmieniać rzeczywistość. Dodał również, że stwierdzenie „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” jest ciągle w mocy.

Andrzej Rozenek zaapelował do publicznej telewizji, aby nie zapraszała więcej gości, którzy podżegają do nienawiści. Spytał również Zawiszę kogo chciałby powiesić i na jakich drzewach, na co narodowiec odpowiedział, że oczywiście najpierw sąd musiałby wydać prawomocny wyrok. Powieszony miałby zostać Jerzy Urban, były rzecznik prasowy Rady Ministrów w PRL. Andrzej Rozenek miałby się „wywinąć”.

Warto nadmienić, że Rozenek pracował kiedyś w tygodniku „Nie”, który należy do Jerzego Urbana.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.