Porażające odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleźli ukryty schowek, zawartość wywołuje ciarki na plecach

Porażające odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleźli ukryty schowek, zawartość wywołuje ciarki na plecach Źródło: wikipedia.org Bibi595

Znalezisko z Auschwitz, na które natrafiono w ostatnim czasie, mrozi krew w żyłach. Schowek, mieszczący się w kominie, odkryto zupełnym przypadkiem. Jego zawartość zwyczajnie odbiera mowę, przez lata nikt nie miał pojęcia o ukrytych przedmiotach. Szczegóły i publikowane w sieci zdjęcia są nieprawdopodobne.

Auschwitz to jedno z bardziej przerażających miejsc na świecie. Horror, jaki się tam rozegrał, wciąż dla większości społeczeństwa nie jest możliwy do zrozumienia. Każdego roku odwiedzają to miejsce tysiące zwiedzających, a jakiś czas temu Narodowy Fundusz Republiki Austriackiej zadecydował o zorganizowaniu w Auschwitz wystawy na rzecz ofiar narodowego socjalizmu. W czasie przygotowań dokonano porażającego odkrycia. 

Koszmarne odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleziono schowek

Jak informuje "Super Express", powołując się na doniesienia Interii, w kwietniu tego roku, jeden z budynków w Auschwitz został poddany renowacji w celu przygotowania miejsca na planowaną przez Narodowy Fundusz Republiki Austriackiej wystawę poświęconą ofiarom narodowego socjalizmu. W czasie prac w kominie natrafiono na skrytkę. Gdy ją otwarto, na jaw wyszła przerażająca prawda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W skrytce znaleziono ukryte przez więźniów przedmioty, takie jak: sztućce, nożyczki oraz różne metalowe rzeczy. To jednak nie koniec, bowiem przeglądając zawartość, zauważono również... kawałki ludzkiej skóry. Zniszczone już przedmioty pozostawały w kominie przez lata, bowiem do kwietnia 2020 nikt nie miał pojęcia o skrytce. Sprawie bliżej postanowili się przyjrzeć pracownicy działu konserwacji muzeum, w których ręce trafiło znalezisko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna pomyłka, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Faktyczna liczba zakażonych uległa nagłej zmianie
2. Niewyobrażalna tragedia, babcia znalazła ciało 5-letniej wnuczki. Media dotarły do porażających szczegółów

Zdjęcia przedmiotów opublikowano w sieci, gdzie ich widok aż zaparł dech w piersiach internautów. Nie jest pewne, dlaczego więźniowie schowali tego typu rzeczy. Niewykluczone, że służyć miały do planowanej ucieczki lub mogły być przeznaczone do handlu wymiennego z innymi więźniami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Używasz płynu do dezynfekcji? Unikaj błędu, który czyni go nieskutecznym
  2. Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)
  3. Do Polski zbliża się Gudrun. Trzeba być gotowym, w weekend ogromne zmiany
  4. Mała dziewczynka nagle zaczęła krzyczeć. Reakcja leżącego obok husky'ego zwala z nóg, wszystko się nagrało
  5. Kot urodził się z dwoma pyszczkami. Porażający widok
  6. Okropnie wyglądająca, oślizgła biała skrętka na żółtkach jajek jest ważniejsza niż myślisz. Nie jedz jaj, na których jej nie ma, konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News