Aukcje WOŚP, implanty piersi
instagram/katarzyna_czulek/
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2020

Polska modelka wystawiła na WOŚP swoje implanty piersi. Dorzuca do nich nie mniej dziwaczny "dodatek"

Aukcje WOŚP są jednym z kilku sposobów, w jaki można wesprzeć zbiórkę. W sieci widnieje wiele ofert licytacji, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że wśród nich znajdą się nawet używane implanty piersi.

Aukcje WOŚP dotyczą wielu przedmiotów i nie tylko. Polscy celebryci, ale i zupełnie nieznane w świecie show-biznesu osoby mogą na licytację wystawić wybraną przez siebie rzecz, a pozyskane fundusze w całości wędrują do skarbonki akcji. Przeglądając oferty można znaleźć m.in. dzień spędzony w towarzystwie pisarki Blanki Lipińskiej, butelkę whisky z autografem Zenka Martyniuka, czy sukienkę Roksany Węgiel. To jednak tylko niektóre z licznych propozycji, a oferta polskiej modelki odbiera mowę.

Psy ludzka twarzTrudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Pies z ludzką twarzą podbija internetCzytaj dalej

Implanty piersi wystawione na aukcje WOŚP. Polska modelka dorzuca do nich dziwaczny "dodatek"

Instagramerka i modelka Katarzyna Czułek, której profil śledzi ponad 240 tysięcy użytkowników, postanowiła wykorzystać swoją popularność i przyłączyć się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Influencerka nie poprzestała jedynie na wrzuceniu datku do puszki, ale ze świadomością, że jej własna aukcja pozwoli ofiarować o wiele więcej, postanowiła wystawić do licytacji swoje stare implanty piersi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

Kasia dumie nosiła je przez 4 lata, a teraz określając je po prostu pamiątką, postanowiła wykorzystać je jeszcze raz, jednak tym razem w zupełnie inny sposób. Zaznaczyła, że implanty nie mogą zostać wykorzystane ponownie, dlatego dla szczęśliwego kupca będą jedynie jej namiastką. Jako cenę wywoławczą Czułek ustawiła 500 złotych i przeżyła wielki szok widząc, że dotychczas nikt nie pokusił się o przebicie.

- Tak naprawdę liczą się pieniążki zebrane na szczytny cel! Zapraszam wszystkich do licytacji, pamiętajcie każda złotówka się liczy - zaznacza.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Dostrzegając brak zainteresowania Katarzyna postanowiła dorzucić coś jeszcze, ale i to zdaje się nie przekonywać internautów. Zdecydowała, że idealnym dodatkiem do implantów będzie jej własnoręczny autograf. Rzeczywiście, teraz oferta brzmi o wiele bardziej kusząco.

Obrazy Pikio

allegro

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Domowe triki z proszkiem do pieczeniaProszek do pieczenia w butach daje zaskakujące efekty. 12 niesamowitych trikówCzytaj dalej

Źródło: allegro

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News