"Godzina ciszy" okazała się sukcesem. Lada moment obejmie wszystkie sklepy Auchan w Polsce

"Godzina ciszy" okazała się sukcesem. Lada moment obejmie wszystkie sklepy Auchan w Polsce Źródło: commons.wikimedia/bkp/

Sklep Auchan zaskoczył wszystkich swoich klientów. Zupełnie niedawno wcielono w życie "godzinę ciszy", która ma stać się udogodnieniem dla wielu konsumentów robiących zakupy. Wszystko okazało się prawdziwym hitem i jak możemy się dowiedzieć, już niebawem zostanie wprowadzone w każdym punkcie znanej sieciówki.

Auchan staje się jeszcze większym sprzymierzeńcem swoich klientów. Wprowadzona "godzina ciszy" to strzał w dziesiątkę, który zmotywował przedstawicieli sklepu, by wprowadzić ją w każdej placówce w Polsce. Cel, dzięki któremu powstał cały pomysł jest niezwykle szlachetny i ma za zadanie pomagać osobom z autyzmem. Jak możemy się dowiedzieć, zamysł pojawił się już kilka miesięcy temu.  

Auchan wprowadziło "godzinę ciszy". O co chodzi? 

Jeszcze przed tegorocznymi wakacjami w wielu punktach znanej sieci sklepów w Polsce, została wprowadzona tak zwana "godzina ciszy". W ciągu 60 minut, znajdujący się na terenie Auchan klienci nie usłyszą muzyki ani komunikatów z głośników. Ponadto, telewizory w całym budynku zostają wyłączone, a światło przyciemnione. 

Wszystko zostało zastosowane, by pomóc osobom z autyzmem, które są niezwykle wrażliwe na wiele bodźców. Przedstawiciele hipermarketu chcą, by ci nie musieli stresować się podczas robienia zakupów, dlatego już w kwietniu po Światowym Dniu Wiedzy o Autyzmie, pojawił się pomysł o wprowadzeniu wielu udogodnień dla chorych. 

Przedstawiciele informują, że brak dźwięków czy delikatniejszy ton światła to nie wszystko. Podczas "godziny ciszy" zostają uruchomione specjalne kasy z pierszeństwem, przeznaczone dla osób zmagających się z autyzmem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lada moment obejmie wszystkie punkty Auchan w Polsce 

Wiadomo, że na chwilę obecną "godzina ciszy" została wprowadzona z zaledwie kilku punktach w Polsce. Przedstawiciele sklepów zapewniają jednak, że jeszcze przed końcem sierpnia, obejmie ona każdy sklep Auchan, jak znajduje się na terenie kraju. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

Akcja społeczna, która okazała się prawdziwym sukcesem, nie ogranicza pracowników poszczególnych placówek. Jak możemy się dowiedzieć, wspomniane 60 minut może zostać zastosowane w dowolnym czasie w ciągu dnia. Przedstawiciele hipermarketu mogą być dumni, bowiem fenomenalny zabieg, znajduje swoje zastosowanie również poza granicami Polski. W wielu krajach sieci sklepów wcielają w życie "godzinę ciszy", by stać się jeszcze bliższym swoich klientów. 

 

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: noizz

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu