To nieprawdopodobne, do czego doszło. Zboczeniec zaatakował i groził przypadkowym ludziom śmiercią i… swoim ogromnym przyrodzeniem.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednym z warszawskich osiedli przy ulicy Czerniakowskiej 38a. Młody mężczyzna zaatakował dwie kobiety na klatce schodowej. Było to koło godziny 20.

Jak mówi mąż jednej z napadniętych kobiet, napastnik był bardzo agresywny. Groził im śmiercią oraz swoim 25 centymetrowym penisem. Pan Artur Zamieścił również zdjęcie, być może ktoś go rozpozna.

To nie żart! Dzisiaj o 20:04 na Czerniakowskiej 38a na klatce schodowej ten typ zaatakował moją żonę i żonę kumpla. Tak pokrótce był bardzo agresywny i groził śmiercią oraz 25 cm przyrodzeniem. Może ktoś go kojarzy po ciuchach. Ku przestrodze! – napisał pan Artur którego żona została zaatakowana.

Mieszkańcy i internauci są wstrząśnięci tym wydarzeniem. Piszą, że to niepojęte, że taki zwyrodnialec chodzi po ich osiedlu i zaczepia niewinne osoby. Chcą go dorwać i wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Nie wiadomo czy sprawa została zgłoszona na policje.

Źródło: tosiedzieje.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!

...

Zobacz również