Atak KWASEM w wielkim polskim mieście!

Atak KWASEM w wielkim polskim mieście!

Szczecin żyje dziś poszukiwaniami mężczyzny odpowiedzialnego za atak kwasem w samym centrum miasta. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, mogące znać sprawcę, lub znać kulisy zajścia.

Ataki z użyciem kwasu były zwykle domeną państw zachodu Europy, gdzie dokonywano ich często z motywów religijnych czy honorowych. Walką z procederem zajmuje się wiele organizacji międzynarodowych, a wiele z ich przypadków zyskuje międzynarodowy rozgłos. Niestety do napaści z użyciem żrącej substancji doszło również w Polsce, a dokładniej w Szczecinie. Policja nadal szuka sprawcy, a śledztwo wydaje się stać w miejscu. Mundurowi z Centralnego Biura Śledczego Policji proszą o pomoc w identyfikacji bandyty, który dopuścił się przerażającego czynu. Wszelkie informacje mogące doprowadzić do postawienia winnego przed sądem są na wagę złota.

Szczecin: sprawa ataku kwasem wciąż nie rozwiązana

Do przestępstwa doszło 20 marca 2017 roku w samym centrum zachodniopomorskiej stolicy na ulicy Edmunda Bałuki (wówczas Obrońców Stalingradu). Nieznany mężczyzna zaatakował kwasem przypadkowego przechodnia, oblewając jego ciało i twarz roztworem stężonego kwasu siarkowego i zbiegł z miejsca zdarzenia. Kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek, który niedawno został udostępniony. Śledztwo posuwa się bardzo powoli, dlatego mundurowi proszą o pomoc wszystkich mogących znać winnego mężczyznę. Informacje można podawać pod następującymi numerami telefonów: 504-316-057 – całodobowy numer do prowadzącego śledztwo; 112 i 997 – numery alarmowe; (91) 821-68-10 – sekretariat Wydziału do zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej Zarządu w Szczecinie Centralnego Biura Śledczego Policji w godzinach 7:30 - 15:30. - Świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach prosimy o kontakt z CBŚP. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci. fot. Policja.pl fot. Policja.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  2. Przed śmiercią Jan Paweł II wyrzekł słowa o Rydzyku. Ogromne kontrowersje
  3. Ruszyły śmigłowce, dziesiątki dzieci walczy o życie
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News