Artykuł Roku 2016. Jest efekt śledztwa prorządowego portalu.
Wiadomości Pikio - 23 Listopada 2016

Artykuł Roku 2016. Jest efekt śledztwa prorządowego portalu. "Sierakowski zjadł zupę"

Redaktor naczelny "Krytyki Politycznej" trafił pod lupę portalu braci Karnowskich. Dzięki wytężonej pracy śledczej, dziennikarzom udało się zdobyć zdjęcie Sławomira Sierakowskiego jedzącego zupę.

Na portalu wPolitycę pojawił się zaskakujący news. Redaktorzy skupili się na obiedzie redaktora Sierakowskiego i opisali, że ten jadł zupę. Dowodem jest załączone zdjęcie z Twittera Matthew Tyrmanda, na którym Sierakowski konsumuje obiad w restauracji uznanej za drogą. Dziennikarze uważają, że zjedzenie zupy w tego typu lokalu oznacza, że Sierakowski jest hipokrytą, bo "zwykli Polacy mogą jeść tylko zupki chińskie".

- Jeden z naczelnych obrońców praworządności w Polsce i praw udręczonego rządami PiS ludu, zbiera siły witalne nie byle gdzie. Matthew Tyrmand na Twitterze zamieszcza zdjęcie Sławomira Sierakowskiego, który stołuje się w drogiej warszawskiej restauracji. Sierakowski, który chciałby widzieć się w jednym szeregu z biednym Kowalskim, za wiele wspólnego z nim nie ma, patrząc na miejsce gdzie się stołuje. Kowalski to tylko zupki chińskie i parówki. Cóż, populizm rządzi się swoimi prawami… - piszą oburzeni dziennikarze.

Jedno jest pewne. W redakcji wPolityce.pl ktoś był wyjątkowo głodny.

sierak

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło: wpolityce.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News