Artur Boruc - żona, dzieci, rodzina polskiego piłkarza

Artur Boruc - żona, dzieci, rodzina polskiego piłkarza Źródło: facebook.com/BorucOfficial

Artur Boruc - dzieci. Jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników w historii reprezentacji Polski w piłce nożnej wciąż spełnia się zawodowo. Najprawdopodobniej przedłuży swój kontrakt z angielskim klubem AFC Bournemouth i fani przez kolejny rok będą mogli podziwiać go na boiskach Premier League. Prywatnie również odnosi sukcesy. Sportowiec na początku maja po raz trzeci został ojcem.

Artur Boruc - dzieci sportowca z pewnością mają powody do dumy. Ich ojciec pomimo swojego wieku nie zamierza kończyć piłkarskiej kariery. Chociaż w reprezentacji już dawno zawiesił buty na kołku, nic nie wskazuje na to, aby zawodnik na dobre pożegnał się z piłką. Piłkarz jest bliski podpisania nowego, rocznego kontraktu. Na sukcesy w życiu prywatnym popularny "Holy Goalie" również nie może narzekać. Jest szczęśliwym mężem i ojcem, a niedawno jego rodzina znowu się powiększyła.

Artur Boruc - dzieci i rodzina

39 lat to wiek, do którego większość zawodników nie dochodzi grając w piłkę zawodowo. Zazwyczaj, kiedy piłkarz zbliża się do czterdziestki ogłasza zakończenie kariery i przejście na sportową emeryturę. Zupełnie inaczej jest w przypadku Artura Boruca, który wciąż jest rekordzistą pod względem liczby bramkarskich występów w reprezentacji Polski. Chociaż z kadrą pożegnał się na dobre, klubowa piłka wciąż sprawia mu radość i stawia przed nim wyzwania. Polski bramkarz po świetnej drugiej połowie sezonu w barwach AFC Bournemouth jest bliski podpisania nowej umowy z władzami klubu.

Kompletna i godna podziwu kariera polskiego sportowca idzie w parze z jego sukcesami w życiu prywatnym. Chociaż piłkarz nie zawsze miał z górki i niejednokrotnie mierzył się z trudnościami w sprawach sercowych to jego sytuacja dawno już się ustabilizowała, a on sam jest szczęśliwym mężem pięknej piosenkarki Sary Mannei. Para wzięła ślub w 2014 roku. Cztery lata wcześniej na świat przyszła ich córka Amelia.

Sara Boruc w ciąży. Artur Boruc z synem

Sara Boruc jest w ciąży - ta wiadomość w zeszłym roku rozgrzała fanów piosenkarki oraz piłkarza. Wszyscy wspólnie z parą cieszyli się tym, że zakochani spodziewają się kolejnego dziecka. Sara chętnie dzieliła się w mediach swoim szczęściem, również sportowiec nie krył radości z faktu, że po raz kolejny zostanie tatą. Nie jest to jednak drugie dziecko "Króla Artura". Były bramkarz m.in. Celticu Glasgow czy Fiorentiny ma syna Aleksandra z poprzedniego małżeństwa. Chłopiec ma dzisiaj 11 lat. Z jego matką, Katarzyną Modrzewską polski bramkarz rozwiódł się w 2009 roku. Piękna piosenkarka również posiada córkę z poprzedniego związku.

Na początku maja zakochani Sara i Artur oficjalnie ogłosili, że ponownie zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek Noah. Na swoim Instagramie piłkarz poinformował fanów o narodzinach.

 - Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami, jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuję... - napisał piłkarz.

Parze pod postem pogratulowali między innymi: Agnieszka Włodarczyk, Kamil Grosicki i Kamil Glik. My również dołączamy się do gratulacji życząc małżonkom szczęścia oraz spełniania się w roli rodziców.

Poniżej umieszczamy jedno z najnowszych zdjęć polskiego bramkarza ze swoim synkiem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Adam Nawałka - żona. Kim jest partnerka życiowa byłego trenera reprezentacji?
  2. Kim jest Karolina Chapko? Wszystkie informacje o gwieździe M jak Miłość
  3. Urszula Dębska: z mężem, w ciąży. Co zdradza Instagram gwiazdy?
  4. Julia Czerkawski jest córką słynnej aktorki. Z kim Izabella Scorupco ma dziecko?
  5. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu