Artur Boruc trafił na kwarantannę. Objawy są jednoznaczne

Artur Boruc trafił na kwarantannę. Objawy są jednoznaczne Źródło: instagram.com arturboruc

Artur Boruc objęty kwarantanną. Sympatycy piłki nożnej przeżyli szok. Podano, że występujące u sportowca symptomy są jednoznaczne.

Artur Boruc przechodzi trudny czas. Jego ukochana informowała ostatnimi czasy, że zaobserwowała u siebie objawy wskazujące na wirusa. Mimo powagi sytuacji, ani w Polsce ani w Wielkiej Brytanii nie otrzymała pomocy medycznej, dzięki której mogłaby upewnić się o swoim stanie zdrowia. Tymczasem pojawiły się informacje, że dla Boruców to był dopiero początek dramatu, a dalsze doniesienia jeszcze bardziej odbierają mowę. Okazuje się, że Artur został objęty kwarantanną. 

Artur Boruc objęty kwarantanną. Jednoznaczne objawy 

Jak podaje Pudelek, niestety nie tylko Artur Boruc, ale również 4 inne osoby, związane z klubem Bournemouth, zostały poddane kwarantannie. Jak możemy się dowiedzieć, u piłkarza zaobserwowano jednoznaczne objawy wskazujące na koronawirusa. Przeprowadzone dotychczas badanie nie potwierdziło choroby, jednak z uwagi na dobro pozostałych piłkarzy, czy osób związanych z klubem, cała piątka została poddana kwarantannie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Potwierdzamy, że pięciu naszych pracowników znajduje się w domowej kwarantannie, ponieważ wykazywali symptomy podobne do zakażenia koronawirusem. To działanie prewencyjne. Na tym etapie wyniki badań nie wykazały jego obecności. Klub monitoruje sytuację, by zapewnić pełne bezpieczeństwo pracownikom i kibicom klubu. Wszelkie informacje będą natychmiast publikowane - poinformowało Bournemouth  w swoim oficjalnym oświadczeniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Lekarz oszacował, ile miesięcy będzie trwać wirus w Polsce. „Musimy szykować siły"

Z przekazywanych informacji wynika, że stan Artura Boruca jest na chwilę obecny dobry. Sympatycy drżą jednak o jego los, mając nadzieję, że nie zostanie postawiona diagnoza o zarażeniu koronawirusem. Dotychczas nie poinformowano również, czy podobne objawy pojawiły się także u pozostałych członków drużyny. Niewykluczone, że klub niebawem zdecyduje się na wydanie kolejnego oświadczenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieci krąży list znanego wirusologa. Znaleźć można w nim wiele cennych wskazówek, które mogą uchronić nas przed zarażeniem
  2. Artur Boruc z objawami koronawirusa. Niepokojące informacje ws. zdrowia Polaka
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. W Biedronkach zostały zainstalowane nowe kasy z ukrytymi funkcjami. Dobrze je znać

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News