Artur Barciś opowiedział o zakażeniu koronawirusem
youtube.com Artur Barciś
Monika Majko - 1 Stycznia 2021

Artur Barciś mówi wprost, że otarł się o śmierć. Lekarze nie ukrywali, że jest z nim bardzo kiepsko, dramatyczne wyznanie

Artur Barciś w listopadzie poinformował fanów za pomocą mediów społecznościowych o swoim zakażeniu COVID-19. Gwiazdor przyznał niedawno, że był w bardzo kiepskim stanie i choć udało mu się wyzdrowieć, to skutki infekcji groźnym wirusem SARS-COV-2 odczuwa do dzisiaj.

Artur Barciś wyznał w jednym z wywiadów, że infekcja koronawirusem była dla jego organizmu bardzo trudna. Gwiazdor przyznał, że o mały włos, a choroba zakończyłaby się dla niego tragicznie. Szczere słowa aktora wstrząsnęły jego fanami.

Artur Barciś przeszedł COVID-19 ale do dzisiaj odczuwa skutki choroby

O swoim zakażeniu koronawirusem Artur Barciś poinformował fanów w listopadzie. Na platformie YouTube aktor zamieścił nagranie, w którym w formie wiersza opisuje przebieg choroby. Gwiazdor zmagał się z objawami COVID-19 przez dwa tygodnie.

- Było bardzo źle. Na szczęście nie wylądowałem w szpitalu, nie wymagałem hospitalizacji. To, co przeżyłem, opisałem w wierszu. Wydawało mi się, że powinienem to zrobić w takiej formie. Nie chciałem nagrywać wcześniej, gdy byłem w bardzo złym stanie, żeby nie epatować swoją fizycznością. Dopiero teraz wszystko zmierza ku lepszemu. Chciałem dać jakieś świadectwo ku przestrodze - przekazał Artur Barciś w rozmowie z portalem onet.pl.

Aktor przyznał, że w pewnym momencie objawy choroby zaczęły niebezpiecznie się nasilać, a lekarze wprost powiedzieli gwiazdorowi, że jego stan jest bardzo poważny. Na szczęście organizm Artura Barcisia przetrwał najgorsze i artysta powoli zaczął wracać do sił.

Bardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiBardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiCzytaj dalej

- Z perspektywy czasu wiem, że otarłem się o śmierć. To po prostu budzi grozę. Nie chciałbym tragizować, ale lekarze powiedzieli mi, że było bardzo kiepsko - ujawnił aktor w rozmowie z Gazetą.pl.

Artur Barciś podkreślił, że choć od jego zakażenia minęły już dwa miesiące, wciąż cierpi z powodu konsekwencji choroby. Aktor nie krył radości z tego, że jego ponowne testy na COVID-19 wykazały brak infekcji groźnym wirusem.

- Jestem ozdrowieńcem, nie mam już w sobie 'covida', ale wciąż nie wyzdrowiałem i odczuwam skutki zachorowania - powiedział gwiazdor.

Zakażenie COVID-19 ma za sobą również kolega aktora z planu „Miodowych lat” oraz „Rancza”, Cezary Żak. Niestety, nie wszystkim artystom, którzy zmagali się z infekcją wirusem SARS-COV-2, udało się wygrać walkę z chorobą.

Pod koniec roku 2020 z powodu COVID-19 zmarli m.in. Piotr Machalica oraz Dariusz Gnatowski. Łącznie od początku pandemii w Polsce z powodu zakażenia koronawirusem życie straciło 28 554 osób, a na całym świecie wirus SARS-COV-2 zabił już ponad 1,82 mln ludzi.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News