Chciał pobić Arnolda Schwarzeneggera. Nagranie podbija sieć

Chciał pobić Arnolda Schwarzeneggera. Nagranie podbija sieć Źródło: youtube.com/cnn

Arnold Schwarzenegger został zaatakowany. Były gubernator Kalifornii został zaatakowany w trakcie wizyty w RPA przez mężczyznę, który na własnej skórze chciał zakosztować pojedynku z filmowym Terminatorem i Conanem. Nagranie przedstawiające niedoszłego pogromcę legendarnego kulturysty i aktora podbija sieć.

Arnold Schwarzenegger to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych aktorów kina akcji w historii. Artysta nie raz imponował swoim umięśnieniem, a jego rola w Terminatorze przeszła do klasyki. Nic dziwnego, że jeden z uczestników obozu treningowego organizowanego przez pochodzącego z Austrii kulturysty sam chciał zasmakować pojedynku z legendą. Nagranie z tego wydarzenia stało się prawdziwą sensacją.

Arnold Schwarzenegger pobity w RPA. Niespodziewany atak na artystę

Były gubernator Kalifornii wybrał się do Republiki Południowej Afryki, aby tam promować swoją imprezę Arnold Classic Africa. Obóz treningowy, połączony z galą sztuk walki od lat przyciąga ludzi z całego świata, którzy chcieliby iść w stronę swojego idola i zaistnieć w świecie kulturystyki oraz kina akcji. W trakcie robienia sobie zdjęć z fanami 71-latek został niespodziewanie zaatakowany przez jednego z uczestników imprezy, który kopnął aktora w plecy.

Schwarzenegger natychmiastowo został otoczony przez ochronę, która spacyfikowała agresora i wyrzuciła go z hali, na której odbywała się impreza. Sam artysta zdecydował się skomentować nietypowe zachowanie fana w dość humorystyczny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor uspokaja fanów

Mimo że Schwarzenegger ma już 71 lat, to nadal jest bardzo aktywny sportowo i nieustannie można spotkać go na siłowni w zamieszkiwanym przez niego Los Angeles. Znany z ogromnej muskulatury mężczyzna przyznał, że kompletnie nie poczuł silnego uderzenia, a wydawało mu się, że bierze udział w przepychance tłumu. Odtwórca roli Terminatora przyznał, że dopiero zamieszczone w sieci nagranie uświadomiło mu, że był w niebezpieczeństwie, ale nie ma się o co obawiać, bo jemu samemu się nic nie stało i o wiele bardziej warto skupić się na imprezie, którą sygnuje swoim nazwiskiem w RPA.

- Pomyślałem, że jestem po prostu popychany przez tłum, co zdarza się bardzo często. Zdałem sobie sprawę, że zostałem kopnięty, dopiero kiedy zobaczyłem nagranie. Mamy tu ponad 90 dyscyplin sportowych w RPA w Arnold Sports oraz 24 000 sportowców w każdym wieku, którzy inspirują nas wszystkich do zejścia z kanapy. To na nich kierujmy naszą uwagę - zaapelowała legenda kina

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News