Arnold Schwarzenegger operowany!

Arnold Schwarzenegger operowany! Źródło: fot. Facebook/Arnold Schwarzenegger

Niegdyś był symbolem zdrowia, dobrej formy i wszelkiej witalności. Teraz Arnold Schwarzenegger podupadł na zdrowiu. Ongiś aktor, teraz polityk musiał przejść poważną operację.

Arnold Schwarzenegger był kiedyś symbolem zdrowia i witalności, ale niestety, wiek sprawia, że tracą wszyscy, nawet tak wysportowani i sławni ludzie. Popularny aktor i gubernator Stanu Kalifornia przeszedł ciężką operację. Schwarzenegger ma wrodzoną wadę serca i teraz musiał przejść skomplikowaną operację na otwartym sercu. To wszystko dlatego, że nie udał się wcześniejszy zabieg zastąpienia zastawki.

Arnold Schwarzenegger po operacji na otwartym sercu

Polityk podziękował za wsparcie i ciepłe słowa wszystkim osobom, które interesowały się jego stanem. Do tego wyraził wdzięczność lekarzom i pielęgniarkom, którzy walczyli o jego życie. Rzecznik prasowy Schwarzeneggera poinformował, że aktor wrócił do domu i tam dochodzi do siebie po zabiegu. - W 1997 roku założenie zastawki oznaczało wydłużenie życia, ale nigdy nie miało być na stałe. Dlatego teraz wymagany był ponowny zabieg - powiedział rzecznik prasowy aktora, Daniel Ketchell.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Chodakowska nową gwiazdą Kurskiego. Fani: „Czemu w TVPiS?!”
  2. Paweł z M jak miłość miał wypadek samochodowy. „Ma rozległe obrażenia”
  3. Widzowie Voice of Kids zszokowani. Co tam się wydarzyło?!
Źródło: onet.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News