Ariana Grande przeżywa koszmar. Oskarżyli ją o śmierć

Ariana Grande przeżywa koszmar. Oskarżyli ją o śmierć

Ariana Grande jest obecnie jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych piosenkarek młodego pokolenia. Gwiazda przeżywa jednak właśnie ogromny koszmar. W piątek zmarł bowiem jej były chłopak, Mac Miller, który najpewniej przedawkował narkotyki. Fani rapera zaczęli nieoczekiwanie obwiniać o jego śmierć wokalistkę.

Ariana Grande i Mac Miller rozstali się wiosną tego roku. Na początku media informowały, że do rozpadu relacji doszło z powodu ogromnej liczby obowiązków zawodowych obojga artystów. Później sama wokalistka ujawniła jednak, iż jej relacja z byłym już partnerem była "toksyczna" i musiała ją zakończyć.

Nie żyje Mac Miller. Co łączyło go z Arianą Grande?

Życie piosenkarki bardzo szybko ułożyło się jednak na nowo. Jakiś czas po rozstaniu z Mac Millerem gwiazda zaręczyła się bowiem z Petem Davidsonem, czym chętnie chwaliła się w mediach. Jej były chłopak ponoć niezwykle przeżył te doniesienia, co według fanów miało go popchnąć do zażywania narkotyków w nadmiernych ilościach. Warto jednak zaznaczyć, że sam muzyk od dłuższego czasu zmagał się z uzależnieniem. Grande starała się pomóc mu wyjść na prostą, ale zadanie to ostatecznie najpewniej ją przerosło. Fani stwierdzili jednak, że jej odejście złamało serce rapera i doprowadziło do jego śmierci.

Czy Ariana Grande skomentowała śmierć Mac Millera?

Tuż po śmierci 26-letniego Mac Millera na koncie na Instagramie Grande pojawiły się komentarze, w których internauci obwiniali ją o tragedię artysty. Niektórzy nawet życzyli jej śmierci lub twierdzili, że "powinna leżeć w trumnie zamiast niego". Wiele wpisów opatrzonych było za to tagiem "#arianakilledmac". Wokalistka bardzo szybko zablokowała więc możliwość komentowania jej fotografii. Nie odniosła się w żaden sposób do odejścia Mac Millera, jednak opublikowała na jednym z portali społecznościowych jego prywatne zdjęcie, które polubiło prawie 8 milionów osób. Ariana Grande Fot. Instagram/Ariana GrandeZOBACZ TAKŻE:
  1.  Nie żyje Mac Miller. Jego rodzina wydała oficjalne oświadczenie
  2. Kalinę Jędrusik kochały miliony Polaków. Zmarła w zapomnieniu, otoczona kotami
  3. Kwaśniewska przeżyła największą traumę w swoim życiu. Nigdy tego nie zapomni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News