Antoni Macierewicz od miesięcy pozostaje jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków obozu rządzącego. Chociaż nie pełni on już funkcji ministra, internauci niezmiennie doszukują się jego ewentualnych powiązań z rosyjskim wywiadem. Jak zapewniają przeciwnicy posła, znaleźli na nie nowy, niezbity dowód.

Macierewicz przez dwa lata zarządzał resortem obrony narodowej. Miał więc dbać o stan polskiej armii, która, według subiektywnych opinii przeciwników jego działań, została doprowadzona przez ministra do sytuacji naprawdę rozpaczliwej.

Antoni Macierewicz zdemaskowany?

Wiele osób niezmiennie zadaje sobie więc pytanie, dlaczego Macierewicz miał rzekomo działać na niekorzyść polskiego wojska. Zwolennicy teorii dotyczących powiązań polityka z Rosją mają na ten temat swoją teorię.

Powołując się przede wszystkim na treść książki Tomasza Piątka, twierdzą oni, iż osłabianie armii było na korzyść państwu Władimira Putina. Zapewniają także, że znaleźli nowy dowód na ewentualną współpracę polityka z obcym wywiadem.

Kontrowersyjne fakty pogrążą byłego ministra?

W USA aresztowano w ostatnim czasie 29-letnią Rosjankę, którą oskarżono o szpiegostwo. Miała ona w przeszłości kilkukrotnie spotykać się z kongresmenem Rohrabacherem, który utrzymywał ożywione kontakty właśnie z Macierewiczem.

– Rohrabacher – kongresmen współpracujący z Macierewiczem. Odwiedzający Macierewicza w MON prosto po wizycie w Moskwie. Prędzej czy później amerykańskie śledztwo dotrze i do powiązań wiceprezesa PiS. Może to prawdziwy powód jego nagłej dymisji? „Najlepszego ministra w historii” – napisał na Twitterze były szef MON, Tomasz Siemoniak, wywołując prawdziwą internetową burzę.

Internauci zwiastują więc szybki koniec politycznej kariery Macierewicza. Czy tak właśnie się stanie? O tym zapewne dowiemy się już wkrótce, jeżeli sprawa nie zostanie prędko wyciszona lub zignorowana przez obóz rządzący.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.


Czy poparłbyś partię stworzoną przez Antoniego Macierewicza?

Loading ... Loading ...

Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]


Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka