Antoni Macierewicz robiący salto to nic. Misiewicz opublikował kolejne nagranie

Antoni Macierewicz robiący salto to nic. Misiewicz opublikował kolejne nagranie Źródło:

Antoni Macierewicz skończył niedawno 70 lat. Hucznie wyprawiona impreza została na językach nie tylko ze względu na pokaźną ilość uczestniczących w niej znanych osobistości, ale także ze względu na opublikowane nagrania.

Postać byłego Ministra Obrony Narodowej od lat budzi wiele kontrowersji ze względu na jego działania polityczne. Niezaprzeczalnym jednak jest fakt, iż Antoni Macierewicz stał się jedną z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych postaci polityki Prawa i Sprawiedliwości. Zorganizowane przez media Strefy Wolnego Słowa niedawne urodziny ministra, które odbyły się w klubie Palladium w Warszawie, zgromadziły najważniejsze postaci polskiej polityki. Na uroczystości zjawił się min. prezes PiS Jarosław Kaczyński, Piotr Walentynowicz czy były szef resortu środowiska Jan Szyszko. Dziwić może fakt, iż zabrakło obecności premiera Mateusza Morawieckiego oraz obecnego szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka. W najbliższym otoczeniu Macierewicza nie mogło jednak zabraknąć jego dawnego podopiecznego Edmunda Jannigera i Bartłomiej Misiewicza. Nagranie z urodzin ministra, zamieszczone przez Edmunda Jannigera, na którym Antoni Macierewicz wykonuje skok do wody z wysokości wzbudziło spory podziw oglądających. Tym razem drugi były podopieczny ministra postanowił przygotować niespodziankę. W zamieszczonym na Twitterze przez Misiewicza nagraniu możemy zobaczyć zbiór najwazniejszych uroczystości, w których odegrał ważną w swojej karierze rolę jubilat Antoni Macierewicz. Nagranie podpisał: "Jedna z urodzinowych niespodzianek dla ministra @Macierewicz_A przygotowana przez współpracowników z czasów @MON_GOV_PL Prawdziwy sojusznik @NATO i #USA"

Co Antoni Macierewicz zrobił dla wojska? Wystarczająco aby wyprawić fetę na jego cześć

Na wyrafinowanej imprezie goszczącej śmietankę towarzyską polityków nie mogło zabraknąć wystąpienia bliskiego współpracownika oraz prezesa partii Prawa i Sprawiedliwości - Jarosława Kaczyńskiego. Sztandarowym było podziękowanie prezesa PiS za wkład byłego Ministra Obrony Narodowej w pracę dotyczącą katastrofy smoleńskiej. - Misja, która z jednej strony była wielkim, niezwykle trudnym, odważnym, zdeterminowanym dążeniem do prawdy, a z drugiej strony była zupełnie fundamentalna - zaznaczył przywódca partii rządzącej. Co o dymisji ministra sądzi Jarosław Kaczyński? - Trzeba być niezwykle twardym, asertywnym człowiekiem, żeby rozstawać się z tym całym układem generalsko-pułkownikowskim, który tam funkcjonuje. Antoni potrafił to robić. Ktoś zapyta, dlaczego nie jest teraz ministrem? Nie mogę w tej chwili o tym mówić - komentuje

ZOBACZ TAKŻE: Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

ZOBACZ TAKŻE: Największy koszmar Kaczyńskiego! Prezes PiS ma nóż na gardle

ZOBACZ TAKŻE: Chcą zlinczować Żakowskiego. Porównał PiS do Hitlera i Stalina

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News