Półnagi Macierewicz na imprezie! Po sieci krąży szokujące nagranie

Półnagi Macierewicz na imprezie! Po sieci krąży szokujące nagranie Źródło:

Antoni Macierewicz pełni obecnie funkcję przewodniczącego tzw. podkomisji smoleńskiej. Jako byłego ministra obrony narodowej doceniają go więc środowiska związane z Prawem i Sprawiedliwością, których liczni przedstawiciele zjawili się na urodzinach polityka. W ich czasie pokazano jednak zadziwiające nagranie z udziałem półnagiego działacza, które krąży już także po sieci.

3 sierpnia Macierewicz obchodził swoje 70. urodziny. Z tej okazji w warszawskim Palladium zorganizowano więc dla niego specjalne uroczystości, w których uczestniczył między innymi prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Jak wyglądały urodziny Macierewicza?

Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej nie ukrywał wzruszenia i oficjalnie podziękował wszystkim zebranym. Ucieszyły go także przemówienia, w których wychwalano jego patriotyzm oraz oddanie dla dobra kraju. Co zadziwiające, w czasie wydarzenia pokazano także niecodzienny film z udziałem półnagiego polityka. Macierewicz skacze na nim do wody z wieży, wykonując niezwykle efektowne salto. Zgromadzona w Palladium publiczność nagrodziła wyczyny działacza aplauzem. Antoni Macierewicz w kąpielówkach na zaskakującym filmie Wideo trafiło do sieci za pośrednictwem współpracownika Macierewicza, Edmunda Jannigera. Wyborcy są zadziwieni tym, co przedstawia, jednak otwarcie przyznają, iż polityk pozostaje w naprawdę doskonałej formie bez względu na upływ czasu. Sam Macierewicz nie skomentował jeszcze publicznie swych wyczynów na basenie. Zapewne nie uniknie jednak pytania o zaskakujący filmik ze strony któregoś z krajowych dziennikarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Kompromitacja Ministerstwa Obrony! Nagie selfie na ich oficjalnym profilu

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński w końcu odchodzi z polityki?! O tych słowach mówi już cała Polska

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa w tarapatach! Kaczyński znalazł sposób jak go zniszczyć

Fot. Wikimedia Commons Antoni Macierewicz. TVP Fot. YouTube/Telewizja Republika Antoni Macierewicz Fot. Flickr/P. Tracz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News