Dziś przesłuchanie Macierewicza ws. Misiewicza. "Przyzwyczajaj się, po wyborach będzie ich sporo"

Dziś przesłuchanie Macierewicza ws. Misiewicza. "Przyzwyczajaj się, po wyborach będzie ich sporo" Źródło: Flickr

Antoni Macierewicz jest bardzo ważnym świadkiem w sprawie aresztowania Bartłomieja M., a także Mariusza K., byłego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Już dziś ma odbyć się przesłuchanie byłego szefa Ministerstwa Obrony Narodowej.

Antoni Macierewicz jest uznawany za ważnego świadka dawnych działań Bartłomieja M., który był przed laty szefem jego gabinetu politycznego. Osoba ta wzbudzała wielkie kontrowersje na początku obecnej kadencji rządów Prawa i Sprawiedliwości, część osób uważała wręcz, że rządzący powinni jak najszybciej pozbyć się go, by nie był kojarzony ich działalnością.

Po aresztowaniu byłego rzecznika MON to właśnie Antoni Macierewicz stał się jednym z najważniejszych świadków w tej sprawie. Już dziś ma odbyć się przesłuchanie, za sprawą którego sprawa powinna wreszcie nabrać rozpędu. Dowiedzieli się o tym internauci, którzy głośno wyrazili swoją opinię na ten temat.

Antoni Macierewicz wezwany na przesłuchanie

- Do końca dnia pracy w prokuraturze były minister obrony narodowej nie przekazał informacji, że coś mu przeszkodzi stawić się na wezwanie - mówi anonimowy informator serwisowi TVN24.pl, co wskazuje na to, że Antoni Macierewicz prawdopodobnie rzeczywiście pojawi się dziś w tarnobrzeskiej prokuraturze.

Centralne Biuro Antykorupcyjne dokonało kilka tygodni temu paru zatrzymań na zlecenie prokuratury, która dopatrzyła się kilku nieprawidłowości. Może to wskazywać na to, że M. i K. byli poważnie zamieszani w korupcję na najwyższych szczeblach. Sprawa może uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość, partia rządząca jest kojarzona z działalnością obu mężczyzn, o których jakiś czas temu było bardzo głośno.

Informacja o obecności samego Macierewicza na dzisiejszym przesłuchaniu nie została przez niego potwierdzona. W rozmowie z dziennikarzami polityk uciekał od odpowiedzi na pytanie dotyczące tej sprawy.

Antoni Macierewicz przesłuchany w sprawie Bartłomieja M.

Potencjalne przesłuchanie polityka jest głośno komentowane przez internautów, którzy głośno mówią o tym, że zatrzymany powinien zostać także sam szef MON.

- Powoli niech się przyzwyczaja do przesłuchań, bo będzie ich sporo! - pisze jeden z internautów.

- Oczekuję, że po przesłuchaniu zajmie sąsiednią celę - pisze kolejny komentujący.

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News