Przełom ws. Bartłomieja M. Były rzecznik Macierewicza może wyjść na wolność pod jednym warunkiem

Przełom ws. Bartłomieja M. Były rzecznik Macierewicza może wyjść na wolność pod jednym warunkiem Źródło: screen/Youtube.com/Onet100

Antoni Macierewicz przez długi czas blisko współpracował z Bartłomiejem M., który nadal przebywa w areszcie, a w jego sprawie cały czas toczy się postępowanie. Jednak już niedługo były polityk PiS może wyjść na wolność. Są pewne warunki.

Antoni Macierewicz zasłynął nie tylko dzięki swojej pracy dotyczącej katastrofy smoleńskiej, ale również poprzez współpracę z Bartłomiej M, która wywoływała wiele kontrowersji. Były rzecznik Macierewicza został zatrzymany w sprawie niezgodności w spółce PGZ, dla której pracował, mimo że nie posiadał odpowiednich kwalifikacji.

Wysokie stanowisko młodego Bartłomieja M. wzbudzało całą masę pytań i kontrowersji, aż w końcu został on najpierw zawieszony w prawach członka PiS, a następnie zatrzymany oraz wydalony z partii. Były członek PiS przebywa w areszcie od stycznia, ale już niedługo może wyjść na wolność. Jednak jest pewien warunek.

Antoni Macierewicz wspomoże swojego ulubieńca?

Nie da się ukryć, że Bartłomiej M. od samego początku swojej kariery politycznej był wielką niewiadomą, a jego nagłe pojawienie się wzbudziło masę wątpliwości i kontrowersji. Mimo wszystko M. piął się po szczeblach kariery, a w mediach można było znaleźć coraz więcej informacji na jego temat.

Widać było również, że jest on wyraźnym faworytem Antoniego Macierewicza. Czy to oznacza, że szef MON udzieli mu teraz pomocy w wydostaniu się z aresztu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bartłomiej M. może opuścić areszt po poręczeniu majątkowym

Właśnie teraz zapadła decyzja sądu o możliwości wcześniejszego opuszczenia aresztu przez Bartłomieja M., jednak aby to się stało musi zostać spełniony jeden warunek. Jest nim poręczenie majątkowe o wysokości 100 tysięcy złotych. Media informowały, że były członek PiS zarabiał na swoim stanowisku aż 50 tysięcy miesięcznie, więc raczej nie będzie miał problemu z zapłaceniem tej kwoty.

Co więcej, może on też liczyć na pomoc samego Antoniego Macierewicza, który bez wątpienia nie zostawi swojego ulubieńca na pastwę losu. Jednak wypuszczenie na wolność Bartłomieja M. nie spodoba się wielu osobom i, jeżeli będzie miało to miejsce, na pewno spotka się ze sprzeciwem ze strony opozycji. Sama kwota poręcznia majątkowego już teraz wzbudza liczne kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Jarosław Kret jest przerażony. Pogodynek ostrzega Polaków przed zbliżającą się katastrofą
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News