Kilka tygodni temu Antek Królikowski opublikował wzruszające rodzinne zdjęcie. Wtedy jeszcze nikt nie przeczuwał tragedii

Kilka tygodni temu Antek Królikowski opublikował wzruszające rodzinne zdjęcie. Wtedy jeszcze nikt nie przeczuwał tragedii Źródło: Instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski teraz przeżywa naprawdę trudne chwile w związku ze stanem zdrowia ojca. Kilka tygodni temu opublikował rodzinne zdjęcie, ale nie spodziewał się wtedy, że czeka go tragedia.

Antek Królikowski niedawno przeżył rodzinny dramat. Jego ojciec, Paweł Królikowski, trafił do szpitala w ciężkim stanie, obawiano się o jego życie. Jeszcze jakiś czas temu nic nie zapowiadało, przez co będzie przechodził on i jego bliscy.

Antek Królikowski martwi się o ojca

Te święta w domu Królikowskich musiały być pełne nerwów i smutku. Rodzina znajdującego się w szpitalu Pawła cały czas pomaga mu w walce o życie. Wszyscy mają nadzieję, że głowa rodziny wyzdrowieje i z pozytywnym skutkiem ukończy długą rehabilitacją, która go czeka po operacji. Z tego tez powodu, w tegoroczną wigilię, rodzina nie zasiadła do stołu w komplecie.

Antek Królikowski był wyjątkowo zmartwiony stanem ojca. Jak podał Pomponik, gdy ojciec 30-letniego aktora, Paweł, przechodził trudną operację na oddziale neurochirurgii, to jego syn czuwał przy nim w dzień i w nocy. Ze względu na to, że z piątki rodzeństwa jest najstarszy, zdecydował się wziąć odpowiedzialność na siebie.

Antek Królikowski niedługo przed tragedią opublikował rodzinne zdjęcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

30-letni aktor jeszcze kilka tygodni temu nie spodziewał się tego, co spotka jego ojca. Spędzał z rodziną beztrosko czas, co postanowił uwiecznić na zdjęciu, które później wrzucił do mediów społecznościowych. Na Instagramie Antka Królikowskiego wciąż wisi 7-tygodniowe zdjęcie, na którym oprócz jego samego można zobaczyć także tatę - Pawła Królikowskiego oraz mamę - Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Dodatkowo na fotografii towarzyszyła im znana aktorka, Kinga Preis.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

- Rodzina w plenerze, na planie bardzo fajnego serialu, w towarzystwie wspaniałej aktorki Kingi Preis. Jaki to serial? - podpisał zdjęcie Antek Królikowski. Jak fani zgadywali, prawdopodobnie chodziło o "Ojca Mateusza". 

Zdjęcie wyciska łzy i ściska za serce. Wtedy jeszcze nikt nie miał pojęcia, że wkrótce rodzina przeżywać będzie najgorsze chwile w swoim życiu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News